PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
Inter-Deventer Sp. z o.o.
ul. Gen. Stefana Grota-Roweckiego 187
41-200 Sosnowiec
woj. śląskie, powiat Sosnowiec

tel. 32 291 90 00
fax 32 674 13 20
info@deventer.plwww.deventer.pl


Aktualności:
Artykuły:
Informacje o firmie
Rozwiązania systemowe

Deventer od 44 lat jest przedsiębiorstwem przodującym w dziedzinie projektowaniai wytwarzania profili uszczelniających do okien i drzwi. W czterech zakładach produkcyjnych Niemczech, Holandii, Polsce i Rosji przekształcamy systematycznie rozwijane doświadczenie w wysokiej jakości rozwiązania konstrukcyjne i technologiczne. Inter Deventer jest od 14 lat partnerem polskich producentów okien i drzwi. Stosując i doskonaląc od 13 lat system zarządzania jakością ISO 9001 gwarantujemy, że na każdym etapie od projektowania uszczelki, poprzez produkcję do obsługi klientów zachowana jest wysoka, powtarzalna jakość naszej pracy.

Rozwiązania dla wymagających

Jako  niezawodny  partner  projektujemy i dostarczamy  uszczelki,  optymalnie dostosowane  do  potrzeb klientów.  Udostępniamy  również  naszą   wiedzę i doświadczenie w formie konsultacji i doradztwa technicznego. Kryteria wysokiej jakości wyznaczone przez odbiorców naszych produktów stają się naszymi celami.

Perfekcja konstrukcji i funkcji

Doskonalenie kształtu profili i odpowiedni dobór materiałów konstrukcyjnych skutkują osiąganiem wysokich walorów użytkowych naszych produktów. Dają również gwarancję zachowania pożądanych cech w długim okresie użytkowania finalnego wyrobu.

(24034)