PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
DREWEXIM Sp. z o.o.
ul. Szczecińska 44
75-137 Koszalin
woj. zachodniopomorskie, powiat Koszalin

tel. 94 711 09 00
fax 94 711 09 01
office@drewexim.comwww.drewexim.com
www.drewexim.com.pl


Artykuły:
Informacje o firmie
 

Firma Drewexim Sp. z o.o. powstała w 1991 roku. Z powodzeniem sprzedajemy swoje produkty na wielu rynkach zagranicznych w całej Europie a także na innych kontynentach. Aby sprostać wymaganiom i gustom tak wielu różnych klientów Drewexim poszczycić się może jedną z najszerszych ofert w branży na skale światową. Poza tym wszyscy pracownicy firmy nieustannie pracują nad ciągłym ulepszaniem swoich produktów, poszerzaniem oferty i podwyższaniem i tak bardzo wysokich już standardów. Nad koordynacją funkcjonowania firmy od samego początku aktywnie czuwają jej główni udziałowcy Prezes Andrzej Kozłowski i Wiceprezes Andrzej Kozłowski Jr.

Dwa zakłady produkcyjne firmy Drewexim o wielkości ponad 10 000 m2 rozmieszczone na gruntach o wielkości prawie 60 000 m2, w których zatrudnionych jest prawie 200 osób pracują wspólnie przy produkcji najwyższej jakości okien i drzwi. Nowoczesne maszyny i urządzenia typu CNC (sterowane i programowane komputerowo) i automatyczne linie lakiernicze typu flowcoating w połączeniu z wykwalifikowanym i doświadczonym zespołem stolarskim i pełną kontrolą jakości na każdym etapie produkcji gwarantują każdorazowe wytworzenie idealnych produktów.

Drewexim to okna i drzwi, wykonane na zamówienie w oparciu o oryginalne i indywidualne projekty. Nasze wyroby są jedyne w swoim rodzaju i niepowtarzalne. Drewexim to świat wysokich technologii i funkcjonalności. Z nami najbardziej niewiarygodne pomysły stają się realne. Jesteśmy otwarci na nowe pomysły i trudne wyzwania.

Nasz cel to perfekcja!

(14201)