PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
ESCO Polska Sp. z o.o.
ul. Rzeczna 10
03-794 Warszawa
woj. mazowieckie, powiat Warszawa

tel. 22 679 25 22
fax 22 678 56 67
esco@esco.com.plwww.esco.com.pl


Artykuły:
Informacje o ofercie
Okucia esco otwierają Państwa drzwi i okna

Ten, kto zna katalog ESCO wie, że trudno byłoby znaleźć dokładniejszą i bardziej szczegółową informację o tej części rynku okuć budowlanych. Asortyment ESCO jest perfekcyjnie dostosowany do wszelkiego typu profili aluminiowych i systemów stalowych.

W samym tylko zakresie okuć do drzwi oferujemy Państwu ponad 2000 różnych produktów sprawdzonych przez producentów. W szybkim czasie dostarczymy Państwu odpowiednio dobrane okucia, niezaleznie od rodzaju i wielkości zapotrzebowania. Poza tym możemy dla Państwa przygotować kompletna ofertę "pod wymiar".

Firma ESCO jest także niezawodnym dostawcą okuć okiennych. Udzielimy Państwu szczegółowych informacji na temat ich zastosowań. Nasi doradcy handlowi i techniczny w sposób kompetetny i fachowy udzielą Państwu wszystkich potrzebnych informacji i porad w każdym temacie: od zawiasów drzwiowych, aż po automatykę budynku, od klamki okiennej, aż po skomplikowane mechanizmy nożycowe. Możecie Państwo zawsze być pewni, że wszystkie komponenty będą do siebie pasowały.

Inteligentny budynek

Rozwój budownictwa a wraz z nim również metod zabezpieczania budynków wymusza progres technologiczny nowoczesnych systemów budowlanych, zwłaszcza automatyki okienno - drzwiowej, jak również systemów kontroli dostępu i oddymiania budynków. Współczesny budynek, nierzadko nazywany "inteligentnym", posiada co najmniej kilka różnych systemów ochrony i bezpieczeństwa, które współpracują ze sobą.

Fascynująca elegancja: drzwi, okna, fasady ze stali i stali nierdzewnej

Stal i stal nierdzewna: uznane materiały odkryte na nowo na potrzeby nowoczesnej architektury. Cechy wyróżniające je to: wysoka stabilność, wytrzymałość i odporność na korozję. Dzięki systemowi esco FERRO-WIC firma esco umożliwia Państwu wykorzystanie zalet stali i stali nierdzewnej w Państwa projektach. Dzięki systemowi esco FERRO-WIC możliwe staje się zrealizowanie wszystkich idei architektonicznych: zarówno dla okien, drzwi, jak i fasad. Daleko zaawansowana kompatybilność między poszczególnymi elementami oraz kompletnośćoferowanych rozwiązań otwiera nieograniczoną przestrzeń możliwości projektowania. Użycie systemu esco FERRO-WIC w zakresie tworzenia fasad oraz okien i drzwi pozwala w pełni wykorzystać kreatywność twórców indywidualnych projektów.
(22022)