PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2016-10-05
Czerwona klasyka w warsztacie - wózek 4x4
Każdemu mechanikowi w pracy zależy na kilku prostych rzeczach: aby praca była bezpieczna, sprzęt którego używa jej nie utrudniał, oraz żeby stosowane narzędzia były zawsze na miejscu.

Stanley Black & Decker Polska Sp. z o.o.
ul. Postępu 21D
02-676 Warszawa

tel. 22 464 27 00
fax 22 464 27 01
reception.warsaw@sbdinc.com
www.stanleyworks.pl

» więcej o firmie

Wózki warsztatowe ROLL FACOM, najszybsze modele w swojej klasie, ruszają na podbój warsztatów mechanicznych. Klasyczna czerwień z czarnymi aerodynamicznymi dodatkami oraz napęd na cztery koła ze skrętną osią będą idealnym rozwiązaniem dla warsztatów. Sześć szuflad w trzech rozmiarach zmieści potrzebne narzędzia, dwukolorowa wyściółka zapewni im dobrą widoczność, a centralny zamek bezpieczeństwo.

Każdemu mechanikowi w pracy zależy na kilku prostych rzeczach: aby praca była bezpieczna, sprzęt którego używa jej nie utrudniał, oraz żeby stosowane narzędzia były zawsze na miejscu. Bajki na bok - wszyscy wiemy, że każdy chciałby mieć nowe Ferrari w soczystym, czerwonym kolorze. Niestety nie każdy może sobie pozwolić na taki pojazd. Pozostaje więc skupić się na rzeczach osiągalnych. Więc jeśli mechanik nie dostanie podwyżki to warto dać mu chociaż nowy czerwony wózek na narzędzia -proste rozwiązanie prostych, ale ważnych problemów.

Wielozadaniowość i prostota-wózek ROLL z 6 szufladami

Wózek ROLL został wyposażony w sześć szuflad dopasowanych do wielkości różnych narzędzi. Trzy o wysokości 60 mm, dwie 130 mm oraz jedną 200 mm. Ich maksymalne obciążenie to odpowiednio 20, 25 i 30 kg. Są w pełni zgodne z wszystkimi modułami termoformowanymi lub piankowymi Facom Modular System - dopasowanym, kontrastowym wypełnieniem z miejscem na różnorodne, komplementarne narzędzia. Wierzch wózka wieńczy blat roboczy z polipropylenu zbrojonego włóknem, który jest w stanie utrzymać obciążenie statyczne do 700 kg. Posiada on krawędzie, zapobiegające spadaniu narzędzi podczas przemieszczania wózka, a także specjalne miejsca na trzy wkrętaki. Oprócz tego jest odporny na uderzenia i działanie materiałów ropopochodnych. Dwa uchwyty pozwalają na sprawne przemieszczanie wózka i podnoszenie go. Miejsce na pojemniki z płynami eksploatacyjnymi - sprayami, smarami i rozpuszczalnikami znajduje się na zewnętrznej ścianie wózka.

Konstrukcja jest bardzo zwrotna dzięki czterem wmontowanym kółkom o średnicy 125 mm - dwóm skrętnym i dwóm stałym. W zestawie znajduje się także uchwyt na pojemniki do zamocowania po lewej lub prawej stronie wózka. Do szuflad pasują przegródki metalowe oraz szereg akcesoriów z serii JETXL. Profesjonaliści docenią też bezpieczeństwo podczas pracy z wózkiem FACOM ROLL. Wbudowany zaczep uniemożliwia otwarcie się szuflad w trakcie przesuwania, a centralny zamek (kluczyki w zestawie) zadba o to by nikt niepowołany nie wyjął narzędzi

Wózek ROLL FACOM jest dostępny w renomowanych sklepach w cenie 2 040 PLN netto.Informacje o firmie Stanley Black & Decker

Firma Stanley Black & Decker powstała w 2010 roku w wyniku połączenia dwóch wiodących firm z branży narzędziowej i elektronarzędziowej - Stanley Works i Black & Decker.

Stanley (The Stanley Works, Inc.) to światowy lider technologiczny w dziedzinie produkcji narzędzi ręcznych. Firma powstała ponad 170 lat temu (1843 r.) w Stanach Zjednoczonych. Od około 1920 roku marka STANLEY jest znana na wszystkich kontynentach i należy dziś do najbardziej popularnych znaków firmowych świata. Od ponad 36 lat The Stanley Works jest notowany na giełdzie w Nowym Jorku.

W wyniku ciągłego rozszerzania i różnicowania asortymentu, The Stanley Works posiada w swojej ofercie już kilkadziesiąt tysięcy produktów. W 2006 r. pozycja rynkowa Stanley'a na świecie została dodatkowo wzmocniona przez przejęcie firmy Facom - dostawcę wysokiej jakości narzędzi dla przemysłu.

Black & Decker jest największym na świecie producentem elektronarzędzi i akcesoriów. Firma powstała w 1910 roku w Baltimore w Stanach Zjednoczonych. Zarówno w U.S.A. jak i na całym świecie zajmuje czołowe miejsce w sprzedaży produktów tego rodzaju przeznaczonych do użytku domowego, do pracy w rzemiośle oraz w przemyśle. W niemal połowie ze 100 krajów, w których rozprowadzane są produkty Black & Decker mają one czołowy udział w swojej kategorii na rynku. Produkty firmy Black & Decker oferowane są pod markami: Black & Decker, DeWalt, Porter-Cable, Emhart Teknologies, Kwikset, Baldwin i Price Pfister.

FACOM, założony w 1918 roku, tofrancuski producent narzędzi ręcznych. Pierwszy produkt firmy, klucz nastawny Madame 101, wyprodukowano na zamówienie kolei francuskich. W 1946 roku firma wprowadziła dożywotnią gwarancję na swoje wyroby. Obecnie FACOM to światowy lider narzędzi dla przemysłu. Firma posiada 5500 punktów sprzedaży w 120 krajach, 10 biur projektowych, laboratorium wzornictwa ergonomicznego i estetycznego produktów oraz zatrudnia ponad 200 inżynierów w dziale badawczo-rozwojowym. W Polsce firma jest obecna od 1994 roku. Od 2006 roku, po wykupieniu przez The STANLEY® Works, FACOM stanowi część tego amerykańskiego koncernu. Od 2011 roku, FACOM jest partnerem sportowym i handlowym w zespole wyścigowym Sébastien Loeb Racing, stworzonym przez dziewięciokrotnego mistrza świata WRC.

 

źródło: Stanley