PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2016-11-28
Misja gospodarcza z wizytą w Effector S.A.
24 listopada br. firmę Effector we Włoszczowie odwiedziła misja gospodarcza. Kilkunastu przedsiębiorców z 7 krajów, reprezentujących w większości firmy ...

EFFECTOR S.A. Zakład Profili Aluminiowych
ul. Młynarska 29
29-100 Włoszczowa

tel. 41 394 27 99
fax 41 394 51 20
wloszczowa@effector.com.pl
www.effector.com.pl

» więcej o firmie

24 listopada br. firmę Effector we Włoszczowie odwiedziła misja gospodarcza. Kilkunastu przedsiębiorców z 7 krajów, reprezentujących w większości firmy budowlane, zwiedziło zakład produkcyjny. W czasie prezentacji goście z Austrii, Norwegii, Niemiec, Algierii oraz Kazachstanu, Ukrainy i Białorusi, poznali najważniejsze informacje  o działalności spółki.

Szczególne zainteresowanie wśród zwiedzających wzbudziły magazyny surowca i wyrobów gotowych, anodownie, labolatorium oraz linie produkcyjne. Spotkanie było okazją do wzajemnego poznania oraz wymiany danych kontaktowych. Goście odwiedzili we Włoszczowie  także inne spółki - Strunobet Migacz, ZPUE, Stolbud oraz Eco-Palnik.  25 listopada br. na Politechnice Świętokrzyskiej  w Kielcach odbyła się konferencja "Buduj z energią", będąca okazją do dalszego pogłębienia relacji pomiędzy przedsiębiorcami.


- Cieszę się z wizyty zagranicznych przedsiębiorców  w naszej siedzibie - powiedziała Małgorzata Kruk, dyrektor promocji i marketingu w firmie Effector S.A. - Takie spotkania są dobrą okazją do wymiany doświadczeń pomiędzy firmami, jak również  poznania wymagań i oczekiwań potencjalnych partnerów biznesowych.

Misja została zorganizowana przez marszałka Adama Jarubasa, którego podczas wizyty reprezentował Grzegorz Orawiec, dyrektor Departamentu Polityki Regionalnej Urzędu Marszałkowskiego w Kielcach. W spotkaniu udział wziął także starosta powiatu włoszczowskiego Jerzy Suliga i Grzegorz Dziubek, burmistrz Miasta i Gminy Włoszczowa.EFFECTOR
jest jednym z wiodących producentów listew wykończeniowych, który cały proces produkcyjny wykonuje w oparciu o własne zaplecze technologiczne. Oferuje różnorodne warianty wykończenia powierzchni listew aluminiowych, od lakierowania proszkowego począwszy, przez piaskowanie, elektropolerowanie, polerowanie mechaniczne, na szczotkowaniu kończąc. Od lat firma produkuje wyroby wysokiej jakości, świadczy usługi serwisowe, a pełna obsługa klienta, to jeden z priorytetów, które ugruntowały pozycję marki na międzynarodowym oraz krajowym rynku.

Firma działa w branży budowlanej od 20 lat. W oparciu o najnowsze technologie wytwarza bogatą kolekcję produktów aluminiowych, dedykowanych dla różnych grup odbiorców. EFFECTOR oferuje m.in.: elementy aranżacji wnętrz, aluminiowe systemy okładzin okiennych, okapniki rynnowe, listwy przyszybowe, progi drzwiowe, okienne systemy drewniano-aluminiowe. Zajmuje się także prefabrykacją stolarki aluminiowej, produkuje drzwi aluminiowe, okiennice, a także świadczy kompleksowe usługi z zakresu powierzchniowej obróbki aluminium. EFFECTOR jest również znaczącym eksporterem i dostawcą do krajów Unii Europejskiej, a także na rynki wschodnie. Produkty firmy od lat znajdują nabywców na kilkudziesięciu rynkach europejskich i azjatyckich.

EFFECTOR to sponsor klubu EFFECTOR KIELCE, grającego w siatkarskiej ekstraklasie - PlusLidze.

źródło: Effector