PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2017-01-17
Antywłamaniowe drzwi marki PETECKI
Z początkiem roku Grupa PETECKI rozpoczyna sprzedaż drzwi antywłamaniowych w jednej z najwyższych klas bezpieczeństwa - RC2.

Grupa PETECKI
ul. Rudzka 11/13
93-457 Łódź

tel. 42 689 99 99
fax 42 689 72 56
petecki@petecki.eu
www.petecki.eu

» więcej o firmie

Z początkiem roku Grupa PETECKI rozpoczyna sprzedaż drzwi antywłamaniowych w jednej z najwyższych klas bezpieczeństwa. Produkt będzie funkcjonować na rynku pod nazwą PETECKI Safe Line.

Drzwi na bazie profilu Petecki Future Line 82 MD z wypełnieniem wsadowym gwarantującym szeroki wybór kolorów, wyposażone są w 4-ro kieszeniową zasuwnice hakową. Produkt przeszedł pozytywnie badania na antywłamaniowość w klasie RC2. Badania przeprowadzone zostały przez Laboratorium Techniki Budowalnej w Dąbrowie Górniczej w sierpniu 2016 roku.

Zależało nam na stworzeniu produktu o podwyższonej ochronie na włamanie i większej odporności przed niechcianymi czynnikami zewnętrznymi - mówi Dyrektor Generalny Grupy PETECKI Grzegorz Sałek.


Drzwi PETECKI w klasie RC2 dołączyły do reszty produktów antywłamaniowych, poszerzając w ten sposób ofertę handlową firmy. Warto zaznaczyć, że wszystkie produkty antywłamaniowe PETECKI dysponują odpowiednimi certyfikatami, z których wynika, że przeprowadzono na nich specjalistyczne i precyzyjne testy. Wszystko po to, aby podnieść poczucie bezpieczeństwa Naszych Klientów - dodaje Dyrektor Sałek.

Grupa PETECKI współpracuje wyłącznie ze światowymi liderami w zakresie rozwiązań systemowych, dotyczących produkcji, co gwarantuje innowacyjność i najwyższą jakość wyrobów. Dzięki temu firma osiągnęła stabilną pozycję jednego z czołowych producentów branży budowlanej w Europie. Rozbudowana sieć dystrybucji, na którą składa się tysiące partnerów handlowych, zapewnia sprzedaż wyrobów na wymagającym rynku europejskim, na którym produkty PETECKI zyskały uznanie klientów.

Sprzedaż drzwi antywłamaniowych w klasie RC2 pozwoli znacząco podnieść konkurencyjność produktów Grupy PETECKI na rynku.

źródło: Petecki