PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2017-01-18
Inspirująca nowość na Targach Mieszkań i Domów 2017. Debiut zamka ENTR
Wśród tegorocznych wystawców po raz pierwszy pojawi się także firma ASSA ABLOY.

ASSA ABLOY Poland Sp. z o.o.
ul. Jana Olbrachta 94
01-102 Warszawa

tel. 22 751 53 54
fax 22 751 53 56
biuro@assaabloy.com.pl
www.assaabloy.com.pl

» więcej o firmie

Innowacyjne technologie, nowoczesny design, najnowsze trendy wystroju wnętrz - wszystko to czeka na gości Targów Mieszkań i Domów 2017, które w lutym i marcu odbędą się w pięciu największych miastach w Polsce. Wśród tegorocznych wystawców po raz pierwszy pojawi się także firma ASSA ABLOY - światowy lider w segmencie zabezpieczeń elektromechanicznych, takich jak kontrola dostępu i automatyka drzwiowa.

Smart Home - Smart Lock

Targi mieszkaniowe to doskonała okazja dla wszystkich planujących zakup lub remont mieszkania na poznanie najnowszej oferty ponad 100 wystawców, biorących udział w imprezie. Warszawa, Poznań i Wrocław to tylko niektóre z miast, w których odbędzie się to wydarzenie. Organizatorzy dołożyli wszelkich starań, by zagwarantować zwiedzającym szereg atrakcji, w tym m.in. rabaty dla uczestników targów, spotkania z ekspertami i specjalne strefy wystawowe. W jednej z nich - Smart Home - goście targów zyskają możliwość zapoznania się z najnowszą propozycją od ASSA ABLOY - zamkiem ENTR. Urządzenie to jest nowatorskim połączeniem zaawansowanej technologii z wysokim poziomem bezpieczeństwa. Zamek - kompatybilny z większością rodzajów, typów i wymiarów drzwi - pozwala otwierać je na wiele sposobów, a także nadawać dostęp innym użytkownikom. Udział ASSA ABLOY w imprezie to jeden z elementów zakrojonej na szeroką skalę ogólnopolskiej kampanii pod hasłem „ENTR - era smart locka". W ramach jej realizacji artykuły promujące zamek pojawią się w prasie, na portalach internetowych oraz na najpopularniejszych blogach.


Terminarz targów:

Warszawa 4-5 lutego 2017
Poznań 25-26 lutego 2017
Kraków 25-26 lutego 2017
Trójmiasto 4-5 marca 2017
Wrocław 11-12 marca 2017

Zdjęcie główne:
Innowacyjny zamek ENTR marki Mul-T-Lock
Fot. ENTRAssa Abloy Poland powstała w 1999 roku i jest częścią Assa Abloy Group. Firma zajmuje pozycję światowego lidera w dynamicznie rozwijającym się segmencie zabezpieczeń elektromechanicznych, takich jak kontrola dostępu, technologie identyfikacji, automatyka drzwiowa, zabezpieczenia hotelowe oraz wiele rozwiązań z dziedziny zabezpieczeń przeznaczonych dla indywidualnych użytkowników. Assa Abloy Poland oferuje najszerszą gamę dostępnych na rynku rozwiązań w zakresie otwierania drzwi. Jej produkty odnaleźć można w wielu instytucjach rządowych, przedsiębiorstwach krajowych i zagranicznych oraz w wielu gospodarstwach domowych. Do czołowych marek firmy należą między innymi: Abloy, Yale, Mul-t-lock, HID, eff-eff oraz Assa.

źródło: Assa Abloy