PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2017-06-14
Obudowa ościeżnicy metalowej Invado
Wymiana drzwi wewnętrznych nie zawsze musi wiązać się z wykuwaniem ościeżnicy. Zamiast tego można zastosować ...

INVADO Sp. z o.o.
Dzielna, ul. Leśna 2
42-793 Ciasna

tel. 34 351 05 40
fax 34 353 56 02
biuro@invado.pl
www.invado.pl

» więcej o firmie

Wymiana drzwi wewnętrznych nie zawsze musi wiązać się z wykuwaniem ościeżnicy. Zamiast tego można zastosować specjalną obudowę, która umożliwi zainstalowanie nowego skrzydła na istniejącej już metalowej ościeżnicy.

Wykuwanie ościeżnicy podczas wymiany drzwi na nowe, spędza sen z powiek nie jednemu Kowalskiemu. Dlatego jeżeli nie chcemy mieć dodatkowej pracy podczas remontu lub przebudowy, możemy wykorzystać obudowę ościeżnicy metalowej Invado. Umożliwia ona zainstalowanie nowych drzwi w pomieszczeniach, w których zamontowane są ościeżnice metalowe (zgodne z polskim standardem wymiarowym) bez konieczności ich usuwania. A to z pewnością usprawni proces wymiany skrzydeł wewnętrznych i to bez zabrudzeń podłóg czy ścian. - Atutem tego rozwiązania jest łatwość montażu przy pomocy zwykłej pianki oraz możliwość dopasowania do niej standardowych skrzydeł okleinowanych Invado - mówi Adam Hucz z firmy Invado.


Obudowa ościeżnicy metalowej występuje w 7 kolorach: dąb, buk, coimbra, heban, wiąz, kasztan i orzech. Dostosowana jest do drzwi pojedynczych o szerokości od „60" do „90". Natomiast zakres obejmowania muru to: 60-94, 95-129, 130-199, 200-269. Na rynku występuje w okleinie enduro, enduro plus, 3D oraz eco-fornir i okleinie ryflowanej.

Cena: od 364,00 zł netto

źródło: Invado