PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2017-06-20
HS Master – otwórz się na przyszłość
Udoskonalone okucia połączone z supernowoczesną technologią HS-Master zapewniają komfort i bezpieczeństwo.

G-U POLSKA Sp. z o.o.
ul. Wichrowa 26
60-449 Poznań

tel. 61 650 40 00
fax 61 650 40 01
okucia@gupolska.pl
www.gupolska.pl

» więcej o firmie

W latach 50-tych firma GU wprowadziła na rynek system okuć podnoszono-przesuwnych, które do dziś mają wpływ na powszechnie obowiązujące standardy w projektowaniu dużych przeszkleń tarasowych i balkonowych. Udoskonalone okucia połączone z supernowoczesną technologią HS-Master zapewniają komfort i bezpieczeństwo.

Napęd spełnia europejskie normy stawiane dla budownictwa bez barier. Otwieranie i zamykanie skrzydła do pożądanej szerokości odbywa się motorycznie, co sprawia, że obsługa jest lekka i nie wymaga siły - nawet w przypadku dużych przeszkleń. Sporym udogodnieniem jest to, że nie ma konieczności doprowadzania do skrzydła prądu.


Napęd występuje w wersji zabudowanej, dzięki czemu dźwignia jest niewidoczna (HS-Master Concealed) oraz nawierzchniowej (HS-Master) i posiada możliwość otwierania bez użycia klamki - za pomocą przycisku, pilota, aplikacji w telefonie, a nawet biometrycznej kontroli dostępu. HS Master zapewnia w pełni profesjonalne rozwiązania, dzięki czemu doskonale sprawdzi się w restauracjach, domach opieki społecznej, przedszkolach, ale również  domach jednorodzinnych.

źródło: G-U Polska