PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2017-07-13
Okucia do daszków szklanych Merano od CDA Polska
Seria Merano to zestaw wysokiej jakości mocowań i cięgien przeznaczonych do daszków szklanych o grubości tafli od 10 do 21.52 mm.

CDA Polska Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Robotnicza 60
53-608 Wrocław

tel. 71 797 80 28
fax 71 797 80 27
biuro@cdapolska.pl
www.cdapolska.pl

» więcej o firmie

Seria Merano to zestaw wysokiej jakości mocowań i cięgien przeznaczonych do daszków szklanych o grubości tafli od 10 do 21.52 mm. Wykonane zostały ze stali nierdzewnej SUS304, która zapobiega korozji i cechują się wysoką jakością, potwierdzoną uzyskaniem przez CDA Polska Krajowej Oceny Technicznej i znaku budowlanego B. Podstawą serii Merano są górne i dolne okucia wraz z cięgnami dostępnymi w długościach od 845 do 2045 mm. Mocowania przystosowane są do daszków o wadze do 120 kg, jednak zastosowanie specjalnego okucia typu „V" z dwiema rotulami (MGV5) pozwala zwiększyć obciążenie nawet dwukrotnie.

Atutem mocowań Merano CDA Polska jest też funkcjonalność. Dzięki zastosowaniu okuć Merano możliwe jest ustawienie spadu do 7°, co pozwala na dostosowanie daszku do indywidualnych potrzeb. Wykorzystanie pojedynczych okuć MG15 i MD15 wraz z cięgnami, umożliwia względnie szybki i łatwy montaż prostego daszku złożonego z jednej tafli szkła. Do rozbudowanych projektów, zakładających łączenie kilku tafli, dedykowane są podwójne mocowania (MG25 i MD25). Dodatkowo okucia pojedyncze i podwójne posiadają odpowiedniki (-OS), które dzięki możliwości instalacji na trzech śrubach są bardziej odporne na obciążenia. Walorem okuć Merano jest także niewielki rozmiar i satynowe wykończenie powodujące, że stanowią one elegancki dodatek dyskretnie dopasowany do elewacji.


DANE TECHNICZNE

Materiał Stal nierdzewna SUS 304
Wykończenie Satyna
Elementy serii: - mocowanie dolne pojedyncze
- mocowanie dolne pojedyncze boczne
- mocowanie dolne podwójne
- mocowanie dolne podwójne boczne
- mocowanie górne pojedyncze z rotulą (zestaw)
- mocowanie górne pojedyncze boczne z rotulą (zestaw)
- mocowanie górne z podwójną rotulą (zestaw)
- mocowanie górne boczne z podwójną rotulą (zestaw)
- mocowanie górne typu „V" z dwiema rotulami (zestaw)
- cięgna
Długość cięgna 845-2045 mm
Długość c-c 905-2105 mm
Max. obciążenie 120 kg; 2x120 kg
Grubość szkła 10-21.52 mm
Zastosowanie: daszki
Producent CDA Polska
Normy, certyfikaty Krajowa Ocena Techniczna

źródło: CDA