PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2017-09-05
Porta partnerem Mistrzostw Polski Branży Budowlanej w Żeglarstwie Morskim
Rozpoczęły się jubileuszowe X Mistrzostwa Polski Branży Budowlanej w Żeglarstwie Morskim - Regatta Build Cup 2017.

PORTA KMI POLAND Sp. z o.o.
ul. Szkolna 26
84-239 Bolszewo

tel. 58 677 81 00
fax 58 677 81 99
info@porta.com.pl
www.porta.com.pl

» więcej o firmie

Rozpoczęły się jubileuszowe X Mistrzostwa Polski Branży Budowlanej w Żeglarstwie Morskim - Regatta Build Cup 2017. Wydarzenie skupia producentów i dystrybutorów działających w sektorze budowlanym, którzy na 37 jachtach rywalizują na Adriatyku u wybrzeży Chorwacji. Oficjalnym partnerem wydarzenia jest Porta KMI Poland, największy producent drzwi w Europie Środkowo-Wschodniej. Ze strony firmy w tegorocznych starciach udział biorą trzy drużyny, w skład których weszli pracownicy i partnerzy biznesowi Porta. Regatta Build Cup 2017 trwa do 9 września br.

­- Biznes i sport to z pozoru dwa odrębne światy, ale Regatta Build Cup jest dowodem na to, że wiele może je łączyć. W ideę jednego i drugiego wpisana jest rywalizacja, ale jednocześnie istotne są wzajemny szacunek i zasady uczciwej gry. Firmy startujące w tym wydarzeniu na co dzień działają, nieraz nawet i konkurują ze sobą na rynku, teraz zaś mają szansę spotkać się i zmierzyć na zupełnie innym polu. Porta chętnie wspiera inicjatywę, która propaguje ideę biznesu otwartego i jest świetnym sposobem na budowanie pozytywnych relacji w branży - mówi Jacek Woźniak, szef sprzedaży w Porta KMI Poland.


Jubileuszowy Regatta Build Cup 2017 składa się z 4 etapów i obejmuje 6 portów. W imprezie bierze udział 27 firm. Zmagania rozpoczęły się na wyspie Murter w Marina Hramina i trwają przez 4 dni. Ostatni etap zakończy się w Marina Frapa w miejscowości Rogoźnica. Impreza organizowana jest przez firmę Fakro.



Porta KMI Poland Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. jest liderem w branży stolarki otworowej w kategorii drzwi wewnętrznych, wejściowych, zewnętrznych i technicznych. Spółka powstała w 1992 roku w Bolszewie k. Wejherowa. Porta KMI Poland to obecnie sześć zakładów produkcyjnych - pięć w Polsce i jeden w Rumunii: fabryka w Bolszewie produkująca skrzydła wewnątrzlokalowe, techniczne, wejściowe; dwie fabryki w Ełku - dedykowane produkcji skrzydeł ramiakowych i ościeżnic; dwie fabryki w Suwałkach - dedykowane produkcji skrzydeł i ościeżnic fornirowanych i drzwi zewnętrznych oraz fabryka Porta KMI Romania srl w rumuńskim Aradzie. Spółka zatrudnia 1600 pracowników i prowadzi sprzedaż produktów poprzez sieć ponad 100 Autoryzowanych Dealerów, posiadających salony ekspozycyjne oraz magazyny w dużych miastach Polski, współpracujących z ponad 1500 Autoryzowanymi Punktami Sprzedaży w całym kraju. Miesięcznie produkty Porta wybierane są przez 20 000 Klientów w Polsce.

źródło: Porta