PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2017-11-22
Vikking na targach BATIMAT we Francji
Vikking podczas pięciu dni targów prezentował kompozytowe drzwi z linii ARCTIC PLUS, zarówno topowe modele jak i drzwi ...

P.W. VIKKING KTS sp. z o.o.
Aleja Solidarności 4
21-500 Biała Podlaska

tel. 83 342 26 11
info@vikking.eu
www.vikking.eu

» więcej o firmie

Producent kompozytowych drzwi i energooszczędnych okien Real Wood firma Vikking KTS z Białej Podlaskiej prezentowała swoją ofertę na paryskich targach budowlanych BATIMAT.

Targi odbywały się w Paris Nord Villepinte i trwały w dniach 6-10 listopada 2017 roku. Jest to największa we Francji wystawa budowlana. Co roku to przedsięwzięcie skupia coraz więcej wystawców i odwiedzających.

Vikking podczas pięciu dni targów prezentował kompozytowe drzwi z linii ARCTIC PLUS, zarówno topowe modele jak i drzwi w zupełnie nowym wzornictwie. Obok drzwi zewnętrznych pokazano systemy okienne w technologii Real Wood, czyli z opatentowaną drewnopodobną  dekoracją profili PVC. Systemy okienne specjalnie dopasowane do francuskiego rynku znalazły zainteresowanie wśród zwiedzających. Szczególną uwagę zwracano na drzwi unoszono przesuwne HST, system PSK oraz okna z renowacyjnym systemem profili.


„Jesteśmy bardzo zadowoleni z obecności na targach Batimat. To wydarzenie skupia osoby zainteresowane nowoczesnym, energooszczędnym budownictwem i innowacyjnymi technologiami, co doskonale wpisuje się w naszą ofertę produktową. Nawiązaliśmy wiele ciekawych kontaktów i pozyskaliśmy nowych partnerów biznesowych.  Zainteresowanie stolarką otworową było ogromne a nasze okna Real Wood z innowacyjną dekoracją profili wzbudzały ogromne emocje." - mówią przedstawiciele firmy Vikking.

Z roku na rok firma rozszerza sieć sprzedaży eksportowej. Z powodzeniem umacnia funkcjonującą już sieć na rynku kanadyjskim, amerykańskim, angielskim, norweskim, litewskim a także w Korei Południowej. Francuskie targi to drugie po targach Bygg Reis Deg w Norwegii, na jakich firma prezentowała swoje produkty. Vikking zapowiada dynamiczną ekspansję na rynki zagraniczne nie zapominając o najważniejszych krajowych targach budowlanych BUDMA 2018, na których również  będzie obecny. 

źródło: Vikking