PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2017-11-23
Porta Drzwi z tytułem Superbrands 2018
Superbrands 2018 i Superbrands Polska Marka 2018, to wyróżnienia przyznawane na podstawie największego w Polsce konsumenckiego badania siły marki.

PORTA KMI POLAND Sp. z o.o.
ul. Szkolna 26
84-239 Bolszewo

tel. 58 677 81 00
fax 58 677 81 99
info@porta.com.pl
www.porta.com.pl

» więcej o firmie

Porta Drzwi, marka należąca do wiodącego producenta drzwi w Europie Środkowo-Wschodniej, otrzymała tytuły Superbrands 2018 i Superbrands Polska Marka 2018. To wyróżnienia przyznawane na podstawie największego w Polsce konsumenckiego badania siły marki.

- Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Porta już po raz kolejny została wyróżniona tytułami Superbrands i Superbrands Polska Marka. W tym roku w badaniu konsumenckim, w którym pytano o znajomość, korzystanie i rekomendację marki, łącznie wzięło udział ponad 10 tysięcy osób. Dziękujemy za okazane nam zaufanie, na które pracujemy już od wielu lat. To uznanie jakości naszych produktów jest motorem dalszego rozwoju Porta Drzwi - mówi Renata Szymańska, specjalista ds. komunikacji marketingowej w Porta KMI Poland.

Celem jedynej na świecie niezależnej organizacji Superbrands, działającej od ponad 20 lat, a od 12 w Polsce, jest promowanie idei brandingu marek, które osiągnęły rynkowy sukces. Największe niezależne badanie marek w Polsce, na podstawie którego co roku przyznawane są tytuły Superbrands zostało przeprowadzone przez instytut badawczy ARC Rynek i Opinia.Porta KMI Poland Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. jest liderem w branży stolarki otworowej w kategorii drzwi wewnętrznych, wejściowych, zewnętrznych i technicznych. Spółka powstała w 1992 roku w Bolszewie k. Wejherowa. Porta KMI Poland to obecnie sześć zakładów produkcyjnych - pięć w Polsce i jeden w Rumunii: fabryka w Bolszewie produkująca skrzydła wewnątrzlokalowe, techniczne, wejściowe; dwie fabryki w Ełku - dedykowane produkcji skrzydeł ramiakowych i ościeżnic; dwie fabryki w Suwałkach - dedykowane produkcji skrzydeł i ościeżnic fornirowanych i drzwi zewnętrznych oraz fabryka Porta KMI Romania srl w rumuńskim Aradzie. Spółka zatrudnia 1600 pracowników i prowadzi sprzedaż produktów poprzez sieć ponad 100 Autoryzowanych Dealerów, posiadających salony ekspozycyjne oraz magazyny w dużych miastach Polski, współpracujących z ponad 1500 Autoryzowanymi Punktami Sprzedaży w całym kraju. Miesięcznie produkty Porta wybierane są przez 20 000 Klientów w Polsce.

źródło: Porta