PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2017-11-28
Drzwi CAL w nowej odsłonie!
CAL 3.0. Nowoczesny serwis produktowy producenta drzwi z Suwałk już dostępny on-line

CAL Zakład Stolarki Budowlanej
ul. Piaskowa 5
16-400 Suwałki

tel. 87 563 11 01
fax 87 565 12 68
biuro@drzwi-cal.pl
www.drzwi-cal.pl

» więcej o firmie

Nowa strona Drzwi CAL jest przyjazna użytkownikowi i łatwa w nawigacji. Odzwierciedla współczesne trendy nowoczesnego webdesignu i co ważne - jest responsywna, czyli poprawnie skaluje się do rozdzielczości urządzeń mobilnych. Co nowego znalazło się pod domeną www.zNaturyDoskonale.pl?

  • wizerunkowe slajdery, które skutecznie informują Klienta o wartościach producenta,
  • prawie 170 produktów pogrupowanych wg kolekcji z katalogów,
  • ponad 250 zdjęć oraz wizualizacje dla każdej z kolekcji,
  • nowa przyjazna architektura informacji,
  • łatwa ścieżka użytkownika - od produktu, przez eksperta, do punktu sprzedaży,
  • jeszcze więcej informacji o firmie i społecznej odpowiedzialności CAL,
  • nowoczesny blog firmowy, na którym znajdą się praktyczne wskazówki dotyczące budowy domu i aranżacji wnętrz, a także wyjaśniający tajniki drzwi ekologicznych i inteligentnych.

To tylko przedsmak! CAL już niebawem zamierza uruchamiać nowe funkcjonalności, które jeszcze bardziej ułatwią znalezienie właściwych drzwi - wewnętrznych i zewnętrznych. Strona dostępna jest pod adresem www.zNaturyDoskonale.pl
Zakład Stolarki Budowlanej CAL z siedzibą w Suwałkach istnieje na polskim rynku od blisko trzydziestu lat. Powstały w 1985 roku jako spółka jawna z polskim kapitałem zatrudnia obecnie ok. 120 osób. Głównym przedmiotem działalności firmy CAL jest produkcja stolarki otworowej - drewnianych drzwi zewnętrznych i wewnętrznych. Firma ma w swojej ofercie zarówno standardowe rozwiązania, jak i modele realizowane w oparciu o indywidualne projekty. W produkcji CAL stosuje wiele innowacyjnych rozwiązań, takich jak szczelina wentylacyjna, wręg antywłamaniowy, systemy drzwiowe do domów inteligentnych. Drzwi zewnętrzne Zakładu Stolarki Budowlanej CAL wytwarzane są zgodnie z normą PN-EN 14351-1. Zostały zbadane przez Instytut Techniki Budowlanej w Warszawie w zakresie umożliwiającym dopuszczenie do obrotu i oznakowanie znakiem CE. Produkty Zakładu Stolarki Budowlanej CAL sprzedawane są na terenie całego kraju. W wielu punktach sprzedaży dla kupujących dostępne są również usługi autoryzowanej grupy montażowej.

źródło: CAL