PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2017-11-29
Produkty Sokółka Okna i Drzwi z 30-proc. rabatem
Ruszyła promocja marki Sokółka Okna i Drzwi. Wszystkie okna i drzwi tarasowe w wersji drewnianej oraz drewniano-aluminiowej ...

Sokółka Okna i Drzwi S.A.
ul. Lotników Lewoniewskich 1
16-100 Sokółka

tel. 85 722 02 11
fax 85 722 02 51
biuro@sokolka.com.pl
www.sokolka.com.pl

» więcej o firmie

Ruszyła promocja marki Sokółka Okna i Drzwi. Wszystkie okna i drzwi tarasowe w wersji drewnianej oraz drewniano-aluminiowej można teraz kupić z 30-proc. zniżką. Oferta specjalna ważna jest do 15 stycznia 2018 r.

Promocja została przygotowana z myślą o osobach, które poszukują doskonałej jakości, eleganckiego designu i energooszczędności. Produkty marki Sokółka Okna i Drzwi to połączenie naturalnego piękna drewna z innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi. Wyróżnia je ekskluzywny wygląd, wysoki komfort użytkowania oraz bardzo dobre parametry izolacyjności cieplnej.

W trakcie trwania promocji wysokiej klasy okna i drzwi tarasowe marki Sokółka Okna i Drzwi można kupić o 30-proc. taniej. W ofercie specjalnej dostępne są okna drewniano-aluminiowe PURO i PURO PASSIVE, okna THERMO 80, ELITE 92 i EURO (drewniane i drewniano-aluminiowe), a także drzwi tarasowe podnoszono-przesuwne THERMO HS i ECO LINE (w wersji drewnianej i drewniano-aluminiowej).

„Promocją objęta została cała gama produktów, które dzięki różnorodnej stylistyce umożliwiają realizację dowolnych projektów architektonicznych. Dostępność wielu rodzajów drewna i bogata paleta kolorystyczna dają niezliczone możliwości indywidualnego dostosowania okien i drzwi tarasowych do koncepcji całego budynku i planowanej aranżacji wnętrz - mówi Anna Pietrzak, Marketing Manager Inwido Polska SA / Sokółka Okna i Drzwi.

Okna PURO doskonale komponują się z nowoczesnymi budynkami. Ich minimalistyczny design podkreślają proste linie i gładka powierzchnia ram. Zamontowane od zewnątrz płaskie profile aluminiowe przykrywają jednocześnie skrzydło i ramę, co daje efekt zlicowania ze ścianą, charakterystyczny dla konstrukcji fasadowych. Przy realizacji dużych przeszkleń, tak chętnie stosowanych w nowoczesnych domach, doskonale sprawdzą się drzwi tarasowe podnoszono-przesuwne z linii THERMO HS i ECO LINE.

Dla osób ceniących klasyczną elegancję dedykowane są linie ELITE 92 i THERMO 80. Zastosowano w nich delikatnie zaokrąglone profile, które podkreślą naturalny charakter drewna. Okna PURO PASSIVE, posiadające certyfikat Passive House Institut w Darmstadt, dedykowane są dla budownictwa pasywnego, natomiast seria EURO to tzw. okna skandynawskie, które otwierają się na zewnątrz.


Wszystkie produkty marki Sokółka Okna i Drzwi zapewniają doskonałą izolację termiczną. Już teraz spełniają one wymagania, które zaczną obowiązywać dopiero od 2021 roku. Współczynnik przenikania ciepła Uw okien i drzwi tarasowych wynosi 0,8-0,9 W/m2K, a w przypadku okien dla budownictwa pasywnego nawet 0,66 W/m2K. We wszystkich produktach standardowo montowany jest pakiet 3-szybowy ze szkłem niskoemisyjnym. Z jednej strony ogranicza to straty ciepła, a z drugiej pozwala na pozyskanie darmowej energii słonecznej do dogrzania pomieszczeń. W celu zwiększenia izolacyjności termicznej stosowane jest wypełnienie przestrzeni międzyszybowej gazem szlachetnym (argonem), ciepłe ramki dystansowe i specjalny system uszczelek. Wysoka energooszczędność to również zasługa ram z drewna, które doskonale utrzymują ciepło.

Promocja potrwa do 15 stycznia 2018 r. Więcej informacji na temat produktów objętych ofertą specjalną można uzyskać w salonach sprzedaży Sokółka Okna i Drzwi, w punktach partnerów handlowych oraz pod adresem www.sokolka.com.pl.Sokółka Okna i Drzwi
jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych marek drewnianej stolarki okiennej i drzwiowej na polskim rynku. Istnieje od 45 lat. Wśród produktów znajdują się okna i drzwi tarasowe - drewniane oraz drewniano-aluminiowe. Najwyższej jakości, zaawansowane technologicznie wyroby dostępne są w Polsce i zagranicą. Eksportowane są do 18 krajów Europy, Ameryki Północnej i Australii, m.in. Wielkiej Brytanii, Irlandii, USA, Kanady, Włoch, Niemiec, Francji, Izraela, Rosji, Norwegii, Szwajcarii.

Produkty marki Sokółka Okna i Drzwi powstają w jednym z najnowocześniejszych parków maszynowych okien drewnianych w Polsce. Wyposażony jest on w automatyczne kabiny lakiernicze, dzięki którym najwyższe parametry powierzchni lakierniczej są zawsze zachowane. Równomierne naniesienie warstw ochronnych, odpowiednie ciśnienie, odległość nakładania, temperatura i wilgotność w trakcie cyklów lakierowania i schnięcia wszystkich warstw lakierniczych gwarantują powtarzalną, najwyższą jakość i trwałość produktów. Wyroby Sokółka Okna i Drzwi spełniają wysokie wymagania stawiane stolarce w krajach skandynawskich i Wielkiej Brytanii.

źródło: Sokółka Okna i Drzwi