PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2017-12-12
Zgrana para: drzwi i podłoga
Specjaliści Classen proponują wybór drzwi z aplikacjami panelowymi, które doskonale komponują się z podłogami z oferty producenta.

CLASSEN-POL S.A.
Zwonowice, ul. Wyzwolenia 13
44-292 Rybnik

tel. 32 429 20 00
fax 32 429 22 00
biuro@classen.com.pl
www.classen.com.pl

» więcej o firmie

Spójna aranżacja wnętrza z kolekcją Doors & Floors od Classen

Niektóre rzeczy powstały po to, żeby występować w duecie. Wspólnie tworzą olśniewającą, pełną harmonii całość. Dotyczy to również wyposażenia wnętrz. Specjaliści Classen proponują wybór drzwi z aplikacjami panelowymi, które doskonale komponują się z podłogami z oferty producenta.

Decydując się na drzwi i panele o wspólnych akcentach dekoracyjnych zyskujemy jednolity, spójny zestaw. Stanowi to duże ułatwienie podczas planowania aranżacji wnętrz - za jednym razem wybiera się dwa znaczące komponenty wystroju. Jest to świetne rozwiązanie dla osób urządzających nowy dom czy mieszkanie lub przeprowadzających gruntowny remont swojego lokum.

- Wykańczając wnętrze dbamy o każdy szczegół i staramy się, by efekt końcowy był spójny i estetyczny. Podstawę wszelkich aranżacji stanowią drzwi i podłoga, a od ich odpowiedniego dopasowania zależy wygląd całego pomieszczenia. Żeby ich dobór był jeszcze łatwiejszy, polecamy klientom kolekcję Doors & Floors, która łączy dwa doskonale współgrające ze sobą produkty. Skrzydła z tej linii to dobry punkt wyjścia do dalszego urządzania mieszkania - mówi Michał Białas, kierownik działu reklamy, Classen.


Wyjątkowość duetu D&F polega na umieszczeniu w skrzydle drzwiowym wstawek o takim samym dekorze, jaki pojawia się w panelach. Jest on stworzony dla osób ceniących wnętrza, w których panuje ład, a każdy element ma swoje przemyślane miejsce. Kolekcja zawiera kilka propozycji zestawów, które wpisują się w różne style aranżacyjne sprawiając, że każdy odnajdzie rozwiązanie idealne dla swoich potrzeb.

Drzwi No. 1 i No. 2 z kolekcji Doors & Floors posiadają prostokątne detale dekoracyjne, które rozciągają się na całej szerokości skrzydła. Modele No. 1 są dostępne ze wstawkami z paneli Dynamic i Discovery, które wyróżnia synchroniczna struktura powierzchni, prezentująca się bardzo naturalnie. Do wyboru jest kilka dębowych dekorów. W przypadku skrzydeł No. 2 aplikacje są wykonane z paneli Dynamic XL w trzech wariantach kolorystycznych.

No. 3 to propozycja dedykowana industrialnym i minimalistycznym aranżacjom. Biała powierzchnia skrzydła pięknie kontrastuje z imitującymi kamień wstawkami. Panele, które można znaleźć w kolekcji Visiogrande, imponują swoją surową, nieregularną strukturą, dzięki której gotowa podłoga sprawia wrażenie ułożonej z kamiennych bloków.

Osobom stawiającym na prostotę form przypadnie do gustu kolekcja No. 4. Aplikacja pokrywa całą powierzchnię skrzydła w pionie lub poziomie, tworząc swoiste przedłużenie podłogi na ścianie. Wysoka klasa ścieralności paneli AC4 chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniami. Dostępne są dwa modele drzwi: pierwszy utrzymany w kolorystyce podłóg z kolekcji Discovery i Dynamic, drugi - z detalami podłogowymi z linii Dynamic XXL.

Drzwi No. 5, w zależności od modelu, posiadają aplikacje panelowe ułożone w pionie lub w poziomie. Różnią się one zarówno dostępnymi dekorami, jak i szerokością wstawki oraz jej rozmieszczeniem na powierzchni skrzydła.

- Jako pierwsi w Polsce wprowadziliśmy ofertę drzwi, które zawierają elementy paneli podłogowych. Doors & Floors to propozycja dla osób, które cenią proste, eleganckie, a zarazem niestandardowe rozwiązania w nowoczesnych wnętrzach - dodaje Michał Białas.
Classen jest wiodącą marką wyrobów drewnianych i drewnopochodnych w Europie. Na polskim rynku firma reprezentowana jest przez spółkę CLASSEN-POL SA, a jej główna siedziba mieści się w Rybniku-Zwonowicach. Szeroka gama produktów firmy obejmuje oprócz paneli podłogowych również drzwi, ościeżnice oraz materiały wykończeniowe. Od 2014 roku Classen jest członkiem Klastra Technologii Drewna „Lignum", organizacji, której celem jest koordynacja jej członków w dążeniu do dynamicznego rozwoju na konkurencyjnym rynku. Spółka należy także do Związku Polskie Okna i Drzwi.

źródło: Classen