PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2018-03-01
Technologia i design z widokiem: Drzwi tarasowe w systemie HS marki Urzędowski
System przesuwnych drzwi tarasowych w systemie HS marki Urzędowski łączy w sobie szereg udogodnień, które sprawiają, że ...

FABRYKA OKIEN I DRZWI URZĘDOWSKI
ul. Przemysłowa 40 b
57-220 Ziębice

tel. 74 834 44 00
biuro@urzedowski.pl
www.urzedowski.pl

» więcej o firmie

System przesuwnych drzwi tarasowych w systemie HS marki Urzędowski łączy w sobie szereg udogodnień, które sprawiają, że stanowią one kompletne uzupełnienie najnowocześniejszego budownictwa. Efektowny wizualnie design kryje w sobie zaawansowane technologicznie rozwiązania, które zwiększają funkcjonalność drzwi oraz gwarantują ich wysoki stopień energooszczędności.

Tym, co na pierwszy rzut oka wyróżnia drzwi tarasowe w systemie HS marki Urzędowski, jest szereg atutów związanych z aspektem wizualnym. Uniwersalny charakter systemu HS sprawia, że z jego zastosowaniem mogą zostać wykonane drzwi w dowolnym profilu okiennym, zarówno w linii stylistycznej Modern, Classic, jak i Sofline. Ponadto klient może zdecydować się na jeden spośród 12 kolorów w każdym gatunku drewna, jak również dowolny odcień z listy ponad 200 propozycji kolorystycznych ujętych w palecie RAL. Dzięki szerokiej gamie kolorów możliwe jest doskonałe dopasowanie wyglądu stolarki otworowej do bryły budynku. Cechą, która wpływa tak na estetykę wykończenia oraz podniesienie komfortu użytkowania, jest obniżony próg, który został niemal zrównany z poziomem podłogi. Rozmieszczenie przeszkleń w drzwiach przesuwnych HS marki Urzędowski może bazować na czterech odmiennych schematach (A, C, G, K), co pozwala na idealne dopasowanie tak do wymagań odbiorcy, jak i do projektu domu i jego wnętrz. Do aspektów funkcjonalnych zaliczyć należy także możliwość instalacji automatycznych, uruchamianych również za pomocą pilota, systemów otwierania i zamykania, a także wyprodukowanie drzwi o bardzo dużych rozmiarach (do 400 kg). Rewolucyjnym rozwiązaniem, które można zastosować w przypadku tego modelu jest napęd ePower - pierwszy na świecie w pełni automatyczny system otwierania HS, zupełnie niewidoczny z zewnątrz i wyjątkowo cichy.


Drzwi tarasowe w systemie HS wykonano z najwyższej jakości drewnianych elementów konstrukcyjnych, czego gwarancją jest precyzyjna kontrola procesów produkcji kantówki. Wśród wykorzystywanych gatunków znajdują się zarówno gatunki rodzime (sosna, dąb), jak i egzotyczne (meranti, mahoń afrykański sapele, iroko, teak, orzech amerykański). Dodatkową funkcję wzmacniającą pełni powłoka lakiernicza, nanoszona za pomocą zautomatyzowanych linii Wagner/Eisenmann. Wykorzystana technologia pozwala na precyzyjną i równomierną aplikację lakieru, nawet w trudno dostępnych miejscach konstrukcji, przez co każdy milimetr jest szczelnie chroniony. Zastosowanie nieszkodliwych dla zdrowia lakierów wodorozcieńczalnych PPG dba z kolei o standard bezpieczeństwa. W przypadku okien przesuwnych marki Urzędowski jakość surowców idzie w parze z wysokim stopniem energooszczędności. Drewno, jako najcieplejszy z dostępnych na rynku naturalnych materiałów konstrukcyjnych, w połączeniu z pakietem dwu- lub trzyszybowym oraz technologią „ciepłej ramki" pozwala znacznie ograniczyć stopień przenikania ciepła na zewnątrz budynku. Dla inwestorów poszukujących produktów, które podkreślą nowoczesny charakter budynku, marka przygotowała także model drewniano-aluminiowy.

Drzwi drewniane HS Galux

  • Linia Modern
  • Drewno: Meranti
  • Profil: 78 mm
  • Wymiary: 250x220 cm
  • Pakiet 3-szybowy
  • Izolacyjność cieplna: Uw 0,9

Cena: 8869 zł nettoMarka Urzędowski powstała w 1989 roku i w krótkim czasie stała się jednym z wiodących na rodzimym rynku producentów okien i drzwi drewnianych oraz drewniano-aluminiowych. Od początku swojego istnienia firmę wyróżniały estetyka i oryginalny design produktów oraz innowacyjność stosowanych technologii. Urzędowski jako pierwsza marka wprowadziła do masowej produkcji drewniane okna jednoramowe oraz okna z szybą zespoloną. Przełomowym momentem w historii przedsiębiorstwa było także wykorzystanie w produkcji egzotycznego gatunku drewna meranti. Wysoka jakość i wyjątkowe wzornictwo stolarki otworowej polskiego producenta zjednały sobie rzesze zadowolonych klientów, zarówno w kraju, jak i za granicą.

źródło: Urzędowski