PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2018-04-11
Nowość! Dyskretna elegancja i minimalizm – nowe wypełnienia drzwiowe od firmy Awilux
Drzwi wejściowe są reprezentacyjnym elementem każdego domu - dlatego bardzo ważną kwestią jest ich estetyka oraz spójność z elewacją budynku.

AWILUX Sp. z o.o. Sp.k.
ul. Wiosenna 17
64-100 Leszno

tel. 65 525 42 90
fax 65 525 42 91
info@awilux.pl
www.awilux.pl

» więcej o firmie

Drzwi wejściowe są reprezentacyjnym elementem każdego domu - dlatego bardzo ważną kwestią jest ich estetyka oraz spójność z elewacją budynku. W odpowiedzi na najnowsze trendy rynkowe, firma Awilux poszerzyła kolekcję wypełnień drzwiowych o trzy nowe modele, które nie tylko będą doskonałym uzupełnieniem fasady, ale również zapewnią nam komfort termiczny oraz bezpieczeństwo przed potencjalnym włamaniem.

Nowe wypełnienia wsadowe od firmy Awilux, są dostępne w technologii PVC i aluminium, a wypełnienia nakładkowe jedno- i dwustronne można wybierać w eleganckiej wersji aluminiowej. To, co wyróżnia nasze produkty to duża swoboda projektowania - umożliwiająca umiejscowienie przeszklenia według własnych upodobań - w położeniu centralnym oraz lewo- i prawobocznym- mówi Agnieszka Witowska, Lider Biura Obsługi Klienta w Awilux Polska.  Firma oferuje również możliwość wzbogacenia wypełnień o elementy naświetlające oraz zastosowania specjalnych szyb bezpiecznych bądź ornamentowych. W wypadku wypełnień wsadowych dodatkową zaletą jest możliwość wymiany na nowe a tym samym odświeżyć wizerunek domu.

Concept od Awilux - minimalistyczna elegancja

Przeszklenia i poczucie prywatności - te dwie rzeczy wydają się wykluczać, jednak za sprawą  wypełnień Awilux możemy cieszyć się stylowymi drzwiami i uchronić się przed ciekawskimi spojrzeniami. Wypełnienie Concept to sposób na zachowanie prywatności przy jednoczesnym stylowym wysmukleniu drzwi. Podłużne, wąskie przeszklenie nada skrzydłom lekkości oraz pozwoli wpuścić do wnętrza światło dzienne, które dodatkowo ociepli i rozjaśni nasz hol czy korytarz- dodaje Agnieszka Witowska. Dostępny w systemie aluminiowym model Concept od Awilux cechuje się gładką fakturą, nadającą elegancki i subtelny wygląd drzwiom. Dzięki temu zyskają one subtelny charakter i świetnie sprawdzą się w nowoczesnych aranżacjach.


Industria od Awilux - światło na pierwszym miejscu

Hol czy korytarz to często miejsce, które z powodu braku okien oświetlamy tylko sztucznym światłem. Industria od firmy Awilux to rozwiązanie łączące w sobie solidne wykończenie z lekkością nadaną przez poprzeczne przeszklenia, które dodatkowo rozjaśnią nasze wnętrze promieniami słońca. Ponadto firma Awilux umożliwia zamontowanie elementów naświetlających, które nie tylko będą dodatkowym punktem świetlnym, ale przede wszystkim wpłyną na estetykę i indywidualny charakter drzwi.

Minimali od Awilux - konkretna osłona

Całkowicie kryte skrzydło to klasyka solidnych drzwi, również chętnie wybierana przez inwestorów. Jeśli cenimy ponadczasowe rozwiązania dla naszego domu - Minimali od Awilux to bardzo dobre rozwiązanie- mówi Agnieszka Witowska.  Jest to najbardziej uniwersalne z nowych rozwiązań proponowanych przez firmę Awilux - sprawdzi się w domach jak i mieszkaniach, a dzięki swojej prostej formie wtopi się w każdą stylistykę.

Wypełnienie ma znaczenie

Wraz z rozwojem oferty na rynku budowlano-remontowym rosną nasze wymagania odnośnie propozycji producentów. Oczekujemy indywidualnego podejścia, dlatego często szukamy rozwiązań, które będą nam odpowiadały nie tylko pod kątem funkcjonalności, ale i estetyki. Wypełnienia drzwiowe z oferty Awilux to rozwiązanie problemów związanych z wyborem skrzydła doskonałego. Każdy z modeli  mających w podstawowej wersji szybę transparentną, można wzbogacić o dekoracyjną szybę ornamentową. W ofercie Awilux dostępna jest również szyba bezpieczna, która dzięki swoim właściwościom antywłamaniowym zapewni komfort i ochronę domowników, bez utraty wyjątkowego designu.

Nowe modele wypełnień od firmy Awilux pozwalają użytkownikom na dowolne dostosowanie wyglądu drzwi do własnych potrzeb, aby idealnie współgrały ze stylem domu, nie ograniczając przy tym wyobraźni mieszkańców.

Producent: AWILUX Polska, cena drzwi w wersji podstawowej od 5796 PLN netto
Awilux Polska oferuje najnowocześniejsze rozwiązania okienno-drzwiowe do domów i budynków użyteczności publicznej. Firma działa na rynku od 2006 roku, opierając swoją produkcję o niemiecką technologię firmy SCHÜCO. Oznacza to solidność, rygorystyczne przestrzeganie najwyższych standardów technicznych i dokładność wykonania. Dużą wagę przywiązuje do terminowości i sprawnego realizowania zleceń, co zapewniają w pełni zautomatyzowane linie produkcyjne i wysoko wykwalifikowany zespół pracowników. Celem Awilux Polska jest promocja rozwiązań mających na celu zwiększenie bezpieczeństwa i energooszczędności oraz stosowanie systemów uwzględniających również specjalne potrzeby np.:  dzieci, osób starszych i niepełnosprawnych.

Awilux Polska działa z powodzeniem w Polsce i Niemczech. Na rynku polskim firma buduje sieć salonów firmowych. Wszyscy partnerzy biorą udział w regularnym procesie szkoleń z systemów SCHÜCO  oraz nowoczesnych technik montażu. Dzięki temu Awilux dąży do tego, by pozostać ważnym i rzetelnym partnerem w realizacjach planów i inwestycji przez wiele następnych lat.

źródło: Awilux