PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2018-04-27
Maksymalne bezpieczeństwo dzięki nowemu zamkowi od GU
Dzięki GU-SECURY Automatic 3 TEOR drzwi od zewnątrz mogą być zamknięte, natomiast od wewnątrz można otworzyć je bez użycia klucza.

G-U POLSKA Sp. z o.o.
ul. Wichrowa 26
60-449 Poznań

tel. 61 650 40 00
fax 61 650 40 01
okucia@gupolska.pl
www.gupolska.pl

» więcej o firmie

Zamykanie drzwi na klucz od środka to zabezpieczenie przed włamaniem, ale też pułapka w przypadku zagrożenia takiego jak pożar. Naprzeciw problemowi wychodzi koncern GU, proponując rewolucyjne rozwiązanie - wielopunktowy zamek GU-SECURY Automatic 3 TEOR. Dzięki niemu drzwi od zewnątrz mogą być zamknięte, natomiast od wewnątrz można otworzyć je w dowolnym momencie bez użycia klucza.

Zamek TEOR posiada dwie funkcje. Dzięki standardowej wystarczy lekko domknąć drzwi, a automatyczne zapadkorygle uruchamiają się i bezpiecznie je zamkną. Aby otworzyć drzwi z zewnątrz, potrzebny będzie klucz, natomiast od wewnątrz wystarczy naciśnięcie klamki.  To bardzo istotne w przypadku zagrożenia, kiedy musimy natychmiast wybiec z mieszkania. Drugą funkcją jest zwolnienie dzienne - właściciel klucza może dezaktywować funkcję automatycznego blokowania zamka. W tym trybie można otworzyć drzwi bez konieczności użycia klucza. Aby zapewnić maksymalny komfort użytkowania warto pomyśleć o opcjonalnym montażu napędu SECURY A-Öffner servo. Dzięki niemu lekkie obrócenie klucza lub delikatne naciśnięcie klamki automatycznie wsuwają zapadkorygle i odblokowują drzwi. To doskonałe rozwiązanie szczególnie dla dużych i wysokich drzwi. Co ważne, napęd A-Öffner servo można również aktywować za pomocą impulsu, np. interkomu drzwi wejściowych.

GU-SECURY Automatic3 TEOR zapewnia maksymalne bezpieczeństwo, co potwierdziły testy dla klasy RC2 i RC3 w różnych systemach drzwiowych. Zamek można stosować w systemach drzwi, zarówno drewnianych, PCV jak i aluminium.

źródło: GU