PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2018-05-25
Innowacyjne szkolenia GU Polska – technologia na wyciągnięcie ręki
GU Polska pokazuje jak otworzyć drzwi i okna z dowolnego miejsca na ziemi - uczestnicy szkoleń otwierają za pomocą telefonu drzwi usytuowane ...

G-U POLSKA Sp. z o.o.
ul. Wichrowa 26
60-449 Poznań

tel. 61 650 40 00
fax 61 650 40 01
okucia@gupolska.pl
www.gupolska.pl

» więcej o firmie

Nowy model szkolenia, prezentacja najnowszych nierzadko zdumiewających rozwiązań technologicznych i możliwość ich przetestowania na żywo - mowa o cyklu innowacyjnych szkoleń dla partnerów handlowych prowadzonych przez GU Polska.

GU Polska pokazuje jak otworzyć drzwi i okna z dowolnego miejsca na ziemi - uczestnicy szkoleń otwierają za pomocą telefonu drzwi usytuowane kilkaset kilometrów dalej. Czytniki linii papilarnych, klawiatura kodowa, RFID w zwykłych domowych drzwiach, czy okna zaprogramowane tak, żeby w razie deszczu i silnego wiatru automatycznie się zamykały. Zamiast zwykłych zamków - elektroniczny system klucza, zapewniający dostęp do pomieszczeń tylko uprawnionym osobom. Drzwi podnoszono-przesuwne, w których klamka została zastąpiona panelem dotykowym, zatrzymujące się automatycznie gdy napotkają przeszkodę. Pokonywanie barier dzięki technice, która ułatwia dostęp do budynków niepełnosprawnym, osobom starszym i dzieciom.

GU Polska podczas szkoleń pokazuje wszystkie te rozwiązania i udowadnia, że mają one bezpośredni wpływ na codzienne życie. Dzięki temu partnerzy handlowi mogą spojrzeć na sposób sprzedaży z innej perspektywy i skupić się na przedstawianiu nie samego produktu, a korzyści, które niesie za sobą jego zakup.

źródło: GU Polska