PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2018-05-29
Drzwi, które otwierają wyobraźnię
W sobotę, 19 maja, w Hotelu Warszawianka pod Serockiem, odbyła się premiera najnowszej oferty produktowej firmy Vetrex – Drzwi Premium.

VETREX Sp. z o.o.
Rokitki, ul. Skarszewska 13
83-110 Tczew

tel. 58 692 24 00
fax 58 692 24 24
vetrex@vetrex.eu
www.vetrex.eu

» więcej o firmie

Propozycja, którą przedstawił tczewski producent, to zupełna nowość na rynku stolarki otworowej, przygotowana z myślą o inwestorach indywidualnych, którzy oprócz jakości, w produktach poszukują przede wszystkim oryginalnego designu.

Inspiracją do stworzenia nowej kolekcji drzwi był Paryż - miejsce kojarzone ze sztuką, nowoczesnym wzornictwem i elegancją. Większość naszych modeli stworzył francuski projektant François Buron, którego studio - Diedre Design współpracuję z takimi markami jak: Renault, Airbus, Emirates Airline, Salomon, czy Johnson&Johnson - wymienia Marek Karwowski, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w firmie Vetrex.

Pomimo dbałości o każdy detal i skupienia nad finalnym wyglądem najnowszej linii, producent zatroszczył się również o solidną stronę techniczną produktów, wytwarzanych w jednej z najnowocześniejszych fabryk w Europie.


Nasze Drzwi Premium powstają w wybudowanym specjalnie do ich produkcji zakładzie w Tczewie, wyposażonym w park maszynowy najnowszej generacji. Za naszą inwestycją stoi 50 lat doświadczenia Grupy Liebot, do której należymy. We Francji jest to największy producent drzwi premium. Dlatego produkty, które wnosimy na polski rynek drzwiowy są efektem wiedzy, którą czerpiemy z najlepszego źródła - dodaje Marek Karwowski.

Na konferencji przebiegającej pod hasłem „Otwieramy wyobraźnię", zorganizowanej dla Partnerów Handlowych Vetrex, zaprezentowano kilkanaście wyjątkowych modeli wchodzących w skład najnowszej serii. Start przedsprzedaży Drzwi Premium zaplanowano na 4 czerwca 2018 r

źródło: Vetrex