PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2018-07-09
Ixalo RFID
Nowość – bezpieczne i wygodne elektroniczne wkładki do zamka Ixalo RFID.

G-U POLSKA Sp. z o.o.
ul. Wichrowa 26
60-449 Poznań

tel. 61 650 40 00
fax 61 650 40 01
okucia@gupolska.pl
www.gupolska.pl

» więcej o firmie

GU Polska wprowadza na rynek nowość - elektroniczne wkładki do zamka Ixalo RFID, dzięki którym drzwi otwiera się za pomocą transponderów - breloka lub karty.

Ixalo RFID to rozwinięcie systemu Ixalo SE, który pozwalał na otwieranie drzwi na zasadzie podobnej do działania pilota. Nowsze rozwiązanie opiera swoje działanie na transponderach - kartach lub brelokach. Po przyłożeniu go do czytnika wkładka zostaje zasprzęglona, a po przekręceniu gałki drzwi otwierają się. Wkładki RFID wyposażone są w sygnalizację LED w postaci obręczy wkładki - w przypadku autoryzowanego dostępu ledy zapalają się na zielono.


Tego typu rozwiązanie świetnie sprawdzi się w każdym rodzaju drzwi - wkładkę można zamontować w dowolnym momencie, a sam montaż jest bezinwazyjny. Ixalo RFID świetnie sprawdza się również w systemach klucza BKS - wkładki mechaniczne mogą współpracować z elektronicznym rozwiązaniem RFID.

Sposób działania tego typu elektronicznych systemów jest niskoenergetyczny, a co za tym idzie oszczędny (elementy wykonawcze zasilane są bateryjnie).

Wkładka jest odporna na wybicie i przewiercenie, co gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa i odporność na włamanie.  

źródło: GU Polska