PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2018-07-23
Drzwi z przeszkleniami – dobry patent na lekką i przyjazną aranżację wnętrza
Drzwi z przeszkleniami pozwalają zachować podział między poszczególnymi pomieszczeniami w domu, a jednocześnie ...

INVADO Sp. z o.o.
Dzielna, ul. Leśna 2
42-793 Ciasna

tel. 34 351 05 40
fax 34 353 56 02
biuro@invado.pl
www.invado.pl

» więcej o firmie

Drzwi z przeszkleniami to dobry patent na lekką i przyjazną aranżację wnętrza. Pozwalają zachować podział między poszczególnymi pomieszczeniami w domu, a jednocześnie wpuszczają do wnętrza światło i poczucie przestrzeni.

Drzwi z przeszkleniami cieszą się coraz większą popularnością. Dzięki temu, że dostępne są z różną ilością i stopniem przezroczystości przeszkleń, sprawdzą się właściwie w każdym z domowych pomieszczeń. W ramach jednej kolekcji możemy wybrać drzwi z jednym, dwoma, trzema, a nawet pięcioma przeszkleniami. Szyba może stanowić dużą część drzwi, a może być jedynie akcentem w formie wąskich pasków lub malutkich kwadratów.


W salonie

Salon to rodzinne miejsce spotkań. Serce domu. Ważne jest w nim poczucie przytulności, mniej intymności i odosobnienia. Z drugiej strony fakt, że to właśnie w salonie odbywa się większość spotkań sprawia, że dobrze móc akustycznie zamknąć tę przestrzeń, w czym niewątpliwie pomaga zastosowanie drzwi wewnętrznych. W salonie sprawdzą się drzwi z dużą taflą przeszkleń - podpowiada Adam Hucz odpowiedzialny za markę drzwi Invado. Dzięki nim przestrzeń wyda się większa i bardziej przestronna, a jednocześnie za zamkniętymi drzwiami do późnej nocy będziemy mogli prowadzić życie towarzyskie.

W łazience

Drzwi wewnętrzne z przeszkleniami są idealnym rozwiązaniem do łazienki bez okna. Dzięki temu, że przez szybę w drzwiach do wnętrza wpada światło, nie musimy za każdym razem włączać sztucznego oświetlenia. Ale to nie jedyna zaleta. Zapalone światło to także sygnał, że ktoś jest w środku. Wbrew pozorom szyba w drzwiach łazienkowych może zwiększyć poczucie intymności, bo ryzyko, że wejdzie ktoś inny się zmniejsza. Zapalone światło zazwyczaj świadczy przecież o tym, że najprawdopodobniej łazienka jest zajęta.


W korytarzu

Jeśli korytarz czy przedpokój pozbawiony jest okien, drzwi z przeszkleniami do pokoi sprawią, że będzie on doświetlony światłem płynącym z poszczególnych pomieszczeń - wyjaśnia A.Hucz z Invado. Jeśli drzwi prowadzących z korytarza jest więcej warto dobrać je w ramach jednej kolekcji, tak by zachować spójność aranżacyjną pomieszczenia.

źródło: Invado