PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2019-01-16
System przesuwny do zadań specjalnych - Terno Vetro 160
System przesuwny Terno Vetro 160 to kolejna nowość w ofercie CDA Polska. Zaprojektowany został z myślą o wysokich i ciężkich taflach szkła ...

CDA Polska Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Robotnicza 60
53-608 Wrocław

tel. 71 797 80 28
fax 71 797 80 27
biuro@cdapolska.pl
www.cdapolska.pl

» więcej o firmie

System przesuwny Terno Vetro 160 to kolejna nowość w ofercie CDA Polska. Zaprojektowany został z myślą o wysokich i ciężkich taflach szkła, dzięki czemu znajdzie zastosowanie nie tylko we wnętrzach prywatnych, ale też biurach czy budynkach użyteczności publicznej.

Terno Vetro 160 wyróżnia się elegancką, minimalistyczną budową. Aluminiową prowadnicę oraz komplet wózków jezdnych zakrywa maskownica dostępna w wykończeniu anoda satyna (Na). Na specjalne zamówienie można ją jednak polakierować na wybrany kolor z palety RAL, co pozwala jeszcze lepiej dostosować wygląd systemu do charakteru wnętrza. Dzięki temu świetnie wkomponuje się on w każdą aranżację, zwłaszcza że można go zamocować zarówno do ściany, jak i sufitu.


Wszystkie elementy systemu wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów, w tym specjalnych, odpornych na obciążenia czy uszkodzenia mechaniczne stopów aluminium. Z pomocą Terno Vetro 160 będzie można dokonać montażu szklanej tafli grubości 10 lub 12 mm, ważącej nawet 160 kg.

System został zaprojektowany oraz wyprodukowany w Europie. Przeszedł odpowiednie badania potwierdzające jego właściwości i parametry. Jest to gwarancja, że ruchome tafle szkła będą się w nim płynnie i stabilnie poruszać podczas wieloletniej eksploatacji.

DANE TECHNICZNE

Nazwa produktu: Terno Vetro 160
Dystrybutor: CDA Polska
Zastosowanie: mieszkania; domy, biur, galerie handlowe; budynki użyteczności publicznej
Materiał: aluminium; ABS
Wykończenie: anoda; anoda satyna
Grubość szkła: 10 mm; 12 mm
Udźwig systemu: 160 kg
Dł. prowadnicy 2000 mm; 4000 mm
Dł. maskownicy 2000 mm; 4000mm
Elementy zestawu na 1 skrzydło: 2 klamry montażowe; 2 wózki jezdne; komplet uszczelek (dostosowany do grubości szkła); 2 odboje; prowadnica dolna; komplet zaślepek; kątownik montażowy

źródło: CDA