PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2019-02-14
Kolekcja LAGO – nowość 2019
Kolekcja skrzydeł modułowych LAGO to doskonałe połączenie lekkości projektu z pewną dozą aranżacyjnego szaleństwa, ukrytego w deszczułkach przywodzących na myśl tak lubiane ...

INVADO Sp. z o.o.
Dzielna, ul. Leśna 2
42-793 Ciasna

tel. 34 351 05 40
fax 34 353 56 02
biuro@invado.pl
www.invado.pl

» więcej o firmie

W swojej ofercie INVADO ma ponad 200 modeli drzwi, co nie oznacza, że osiada na laurach. Wręcz przeciwnie! Śledzone są aktualne trendy, testowane nowe rozwiązania, brane pod uwagę opinie klientów i wdrażane nowe kolekcje.

W 2019 roku jedną z trzech nowości Invado jest kolekcja LAGO.

LAGO - lekkość i świeżość

Kolekcja skrzydeł modułowych LAGO to doskonałe połączenie lekkości projektu z pewną dozą aranżacyjnego szaleństwa, ukrytego w deszczułkach przywodzących na myśl tak lubiane drewniane żaluzje.


Dodatkowym atutem aranżacyjnym LAGO jest możliwość wyboru wielkości przeszkleń, w zależności od tego, jaki efekt końcowy chcemy osiągnąć. Jeśli nie potrzebujemy doświetlania wnętrza, a jedynie zależy nam na dodaniu małego elementu uatrakcyjniającego nasze drzwi, możemy wprowadzić wąskie i subtelne przeszklenia pomiędzy deszczułkami (LAGO 2 i LAGO 3).

W przypadku, gdy potrzebujemy więcej światła we wnętrzu lub po prostu chcemy dodać naszym drzwiom lekkości, postawmy na LAGO 4, w której to wersji, oprócz wąskich przeszkleń, w centralnym punkcie drzwi została zaprojektowana szersza szyba.

W obu przypadkach wykorzystujemy bezpieczne szkło hartowane Satinato.

Rodzaje oklein i kolorystyka

Drzwi w kolekcji LAGO dostępne są w 6 rodzajach oklein: ENDURO, ENDURO 3D, ENDURO PLUS, ECO-FORNIR FORTE, ECO-FORNIR laminat CPL oraz w okleinie RYFLOWANEJ, w łącznie 22 kolorach.

Okleinę dobieramy zwracając uwagę na intensywność użytkowania oraz dostępność koloru, który spełni nasze oczekiwania o wymarzonym wnętrzu.

Cena: od 479 zł. netto

źródło: Invado