PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2019-06-27
Inspiracje na wakacyjne wnętrza
W wystrój wnętrza idealnie wkomponowują się białe drzwi Porta VECTOR Premium. Prosty, minimalistyczny wzór skrzydeł ...

PORTA KMI POLAND Sp. z o.o.
ul. Szkolna 26
84-239 Bolszewo

tel. 58 677 81 00
fax 58 677 81 99
info@porta.com.pl
www.porta.com.pl

» więcej o firmie

Wakacje mogą trwać dłużej, jeśli zrobimy dla nich miejsce w naszym domu. Wystarczy tylko ozdobić wnętrza kolorami i przedmiotami, które przywołują na myśl mile spędzony czas. Mogą to być przywiezione z podróży dekoracyjne dodatki, pamiątki czy egzotyczne kwiaty, które wprowadzą mieszkańców w wakacyjny klimat. Delikatność letnich aranżacji podkreślą zaś białe drzwi Porta.

Otwórzmy się na wakacyjne wspomnienia za pomocą pamiątek. Są one również najprostszym i najbardziej efektownym sposobem na dekorację domu z duszą. Oryginalnymi i jednocześnie urokliwymi przedmiotami będą też własnoręcznie wykonane ozdoby. Ususzone kwiaty oprawione w ramkę, makrama czy drewniane koraliki podkreślą wyjątkowość wnętrza. W wystrój idealnie wkomponują się białe drzwi Porta VECTOR Premium. Prosty, minimalistyczny wzór skrzydeł wyeksponuje piękne dodatki oraz będzie współgrał z panującym w pomieszczeniu stylem boho.


Dobrym pomysłem na zatrzymanie w mieszkaniu wspomnień letnich podróży są fotografie. Uchwycone na zdjęciach miejsca będą przywodzić na myśl lazurową plażę, palmy i klimat nadmorskich kurortów. W tak urządzonym wnętrzu sprawdzą się drzwi Porta SKANDIA Premium w bieli. Klasyczne skrzydła o symetrycznym wzorze z ujmującą lekkością wkomponują się w aranżację. Gustownie połączą się też z kolorowymi fotografiami.

Egzotyczna roślinność kojarzy się z ciepłymi, słonecznymi wakacjami. Aby miłe wspomnienia z wyprawy trwały jeszcze dłużej, można ozdobić nią swój dom. Zielone kwiaty nie tylko efektownie udekorują wnętrze, ale też pozytywnie wpłyną na samopoczucie mieszkańców. Dodatkowo ukoją zmysły i będą sprzyjać wypoczynkowi w domowym zaciszu. Wnętrze dopełnią drzwi Porta VERTE HOME z przeszkleniami. Nowoczesny wzór skrzydeł doda uroku i delikatności, tworząc harmonijną aranżację.

źródło: Porta