PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2019-07-24
Kobieca Marka Roku dla PORTA DRZWI
Kobieca Marka Roku to tytuł przyznawany firmom oferującym najwyższej jakości produkty i usługi, stworzone z myślą o potrzebach współczesnych, aktywnych kobiet.

PORTA KMI POLAND Sp. z o.o.
ul. Szkolna 26
84-239 Bolszewo

tel. 58 677 81 00
fax 58 677 81 99
info@porta.com.pl
www.porta.com.pl

» więcej o firmie

Od lat projektując drzwi i komunikację marketingową, myślimy o naszych klientkach. To właśnie kobiety w ostatnich latach aktywnie zaczęły kreować swoje otoczenie. Tym bardziej cieszy nas, że PORTA DRZWI otrzymała tytuł Kobieca Marka Roku.

Kobieca Marka Roku to tytuł przyznawany firmom oferującym najwyższej jakości produkty i usługi, stworzone z myślą o potrzebach współczesnych, aktywnych kobiet. Według organizatorów przekaz kierowany jest do kobiet nowoczesnych, szukających wyzwań, pełnych pasji.

To właśnie te kobiety wybierają firmy, które cieszą się wysoką renomą. W 2019 roku tytuł Kobieca Marka Roku - Klasa i Styl przypadł marce PORTA DRZWI.

Od lat inspirujemy się pięknem, różnorodnością i energią kobiet. Podzielamy z nimi tę samą pasję do życia i projektowania, dlatego wspieramy wszystkich, którzy chcą zmieniać swoje najbliższe otoczenie według własnego pomysłu. Drzwi wewnętrzne, wejściowe do domu lub mieszkania, drzwi lakierowane, syntetyczne, czy w okleinach naturalnych to już nie tylko przedmioty. Osadzamy drzwi w szerszym kontekście lifestylowym jako wygodne rozwiązanie, towarzyszące klientkom w ich codziennym życiu i pozwalające im wyrażać siebie.

źródło: Porta