PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2019-09-20
Dobra Marka - Jakość, Zaufanie, Renoma
Rokrocznie, od 2009 roku, Redakcja Biznes Trendy w dzienniku Rzeczpospolita przyznaje wyróżnienie Dobra Marka - Jakość, Zaufanie, Renoma ...

INVADO Sp. z o.o.
Dzielna, ul. Leśna 2
42-793 Ciasna

tel. 34 351 05 40
fax 34 353 56 02
biuro@invado.pl
www.invado.pl

» więcej o firmie

Rokrocznie, od 2009 roku, Redakcja Biznes Trendy w dzienniku Rzeczpospolita przyznaje wyróżnienie Dobra Marka - Jakość, Zaufanie, Renoma innowacyjnym, rozwojowym i najbardziej rozpoznawalnym markom obecnym na polskim rynku.

Dobra Marka 2019 dla Invado w kategorii Drzwi wewnętrzne

W tym roku po raz dziesiąty zostały w ramach Programu przeprowadzone badania mające na celu określenie wartości, aktywności oraz rozpoznawalności poszczególnych brandów. Przedmiotem analiz, dokonanych między innymi na podstawie ogólnodostępnych źródeł, objęte zostały głównie: pozycja rynkowa poszczególnych marek i ich progres, jakość prezentowana przez dany produkt lub usługę oraz stopień zaufania konsumentów i klientów.

Marka INVADO została w tych badaniach bardzo wysoko oceniona, dlatego Organizatorzy Programu przyznali jej tytuł Dobra Marka 2019 - Jakość, Zaufanie, Renoma w kategorii: Drzwi wewnętrzne.

Wyróżnienie to  - piszą w uzasadnieniu Organizatorzy - jest doskonałą formą podkreślenia statusu marki będącej liderem w swojej branży, potwierdza najwyższą jakość produktu, a także świadczy o zaufaniu odbiorców i renomie brandu.

Marka Dekady

W związku z obchodzonym w tym roku jubileuszem Programu Organizatorzy przygotowali wyróżnienie specjalne - Markę Dekady


„Tytuł ten wskazuje te brandy - wypowiadają się organizatorzy Plebiscytu - które w naszym zestawieniu w okresie 2009-2019 pojawiały się regularnie, potwierdzając tym samym z jednej strony ugruntowaną pozycję rynkową i systematycznie rosnącą rozpoznawalność, a z drugiej - najwyższą jakość produktów.

Ostatnie lata to dla naszej gospodarki czas wielu dynamicznych zmian, reform i przekształceń - tytuł Marki Dekady jest więc niezbitym dowodem na to, że nagrodzone marki, otrzymując wysokie oceny w ciągu kolejnych edycji, potwierdziły tym samym swoją wyjątkowość - dodają".

Z ogromną przyjemnością informujemy, że decyzją Organizatorów Programu w gronie Marek Dekady znalazła się także marka INVADO. To sukces nie tylko samego brandu, który od wielu lat jest regularnie nagradzany, ale przede wszystkim Osób, które na przestrzeni tych lat tworzyły go i rozwijały.  Ten tytuł to również potwierdzenie zaufania, jakim darzą markę INVADO konsumenci, którzy wielokrotnie wskazali ją jako godną zaufania.

źródło: Invado