PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2019-11-13
Dorota Szelągowska pokazała swoje mieszkanie z drzwiami PORTA
Znana projektantka w swoim programie pokazuje wielu producentów, ale do własnego mieszkania wybrała tych sprawdzonych.

PORTA KMI POLAND Sp. z o.o.
ul. Szkolna 26
84-239 Bolszewo

tel. 58 677 81 00
fax 58 677 81 99
info@porta.com.pl
www.porta.com.pl

» więcej o firmie

Znana projektantka w swoim programie pokazuje wielu producentów, ale do własnego mieszkania wybrała tych sprawdzonych. Drzwi dla Doroty Szelągowskiej wyprodukowała i dostarczyła PORTA.

Dorota Szelągowska to ekspertka od widowiskowych metamorfoz. Jej programy oglądane są przez miliony widzów. Nie dziwi więc fakt, że wiele marek chętnie pojawia się w tych programach, by promować swoje produkty. Przez wiele lat Dorota z przyjemnością wykorzystywała w metamorfozach kolekcje drzwi PORTA - Porta VECTOR Premium, Porta GRANDE i wiele innych.


Teraz, gdy przyszedł czas na własne wnętrza, znów sięgnęła po kolekcje polskiego producenta. Urządzając to najważniejsze miejsce dla siebie i swojej rodziny, Dorota postawiła wyłącznie na sprawdzone marki. Wybrała takie, do których ma największe zaufanie i które skradły jej serce. I właśnie w tym doborowym gronie znalazła się PORTA DRZWI.

- To dla nas wyróżnienie, duża radość i najlepsza rekomendacja. Są wartości, których kupić nie można i takie przywiązanie do naszej marki ogromnie nas cieszy. - powiedział Piotr Chodak - Kierownik ds. PR i Digital Marketingu

Na zdjęciach udostępnionych mediom możemy podziwiać pięknie urządzone wnętrza - salon, kuchnię i ... królewską łazienkę. Widzimy w niej, jak wspaniale nasza klasyczna kolekcja Porta ROYAL Premium komponuje się z pięknymi kaflami z białego marmuru i elegancką głęboką zielenią ścian. Całość ze smakiem dopełniają złote dodatki. Jak przyznała sama Dorota, dotąd nie miała czasu porządnie zabrać się za projekt własnego mieszkania. Gdy jednak zabrała się do pracy twórczej, wybór naszej marki do tego projektu był oczywisty.

Widać, że każdy szczegół jest dobrze przemyślany, ale równocześnie czuje się w tych wnętrzach radość z projektowania. Cieszymy się, że jesteśmy częścią tej radości.

W ostatnich dniach kolejna miłośniczka pięknych wnętrz cieszyć się może z drzwi PORTA. Zoyka Home również wykorzystała dodatki w coraz modniejszym złotym kolorze. Co ciekawe, wybrała nietypowe drzwi łamane BETA, które pozwalają zaoszczędzić sporo miejsca.

źródło: Porta