PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2019-11-14
Nowości i francuskie tradycje na stoisku HENSFORT podczas BATIMAT 2019
Francja to dla HENSFORT jeden z najważniejszych i najbardziej perspektywicznych rynków eksportowych.

HENSFORT Sp. z o.o.
ul. Nestora 1
37-700 Przemyśl

tel. 16 676 04 30
office@hensfort.pl
www.hensfort.pl

» więcej o firmie

Francja to dla HENSFORT jeden z najważniejszych i najbardziej perspektywicznych rynków eksportowych. Zakończone właśnie targi BATIMAT odbywające się w Paryżu stały się więc doskonałą okazją do dialogu z partnerami oraz budowania fundamentów owocnej współpracy na tym rynku w przyszłości. Stały się też właściwym miejscem do zaprezentowania nowości produktowych, których na stoisku przemyskiego producenta nie brakowało.

Targi BATIMAT w Paryżu to gromadząca ok. 300 tys. osób wystawa branży budowlanej, na której spotykają się międzynarodowi specjaliści, producenci, dystrybutorzy i projektanci poszukujący nowości produktowych.

Automatyka - przyszłość zaczyna się dzisiaj

Jedną z najbardziej istotnych nowości prezentowanych na stoisku firmy HENSFORT były drzwi aluminiowe HENSFORT PE78HI, wyposażone w automatyczną zasuwnicę SIEGENIA GENIUS CB, charakteryzującą się zintegrowanym, elektronicznym systemem zarządzania oraz sterowanym elektronicznie napędem. Mocna jednostka napędowa zapewnia idealną szczelność oraz szybkie i ciche odryglowanie drzwi. Co istotne GENIUS może być łączony z licznymi systemami kontroli dostępu. Drzwi wyposażono także w elektromechaniczny napęd GEZE EC Turn Inside zapewniający automatyczne otwieranie i zamykanie drzwi.


Prezentowane podczas BATIMAT automatyczne drzwi aluminiowe oraz drzwi PVC z panelem nakładkowym to zapowiedź rozwoju oferty produktowej firmy HENSFORT. Możliwości naszego parku maszynowego, kompetencje zespołu i bardzo dobra współpraca z dostawcami utwierdzają nas w przekonaniu, że już czas na nowe wyzwania. Nowe kolekcje drzwi pod naszą marką trafią do aktywnej sprzedaży już w nowym roku - zapowiada Paweł Zatorski, Dyrektor Handlowy w HENSFORT Sp. z o.o.

Monoblock i Renowacja - francuskie tradycje

HENSFORT na BATIMAT zaprezentował także typowe dla rynku francuskiego okno w systemie Monoblock 120 (z certyfikatem CSTB na profil) montowane w warstwie ocieplenia. Duża gama szerokości ram Monoblock pozwala na odpowiedni ich dobór w zależności od grubości ocieplenia. Specjalna półka/parapet znajdująca się od zewnętrznej strony ramy w sposób estetyczny maskuje ocieplenie na całym obwodzie okna, likwidując przy tym powstawanie mostków termicznych. Wewnętrzna przylga ramy Monoblock zapewnia estetyczny montaż od wnętrza pomieszczenia bez konieczności stosowania obróbek gipsowych. Okno w systemie Monoblock wyposażono dodatkowo w roletę podtynkową wyposażoną w interaktywny system napędu radiowego Somfy.


Na stoisku zaprezentowano także okno w systemie HENSFORT Renowacja 30 ze słupkiem ruchomym 132 mm (z certyfikatem CSTB na profil). Profil renowacyjny umożliwia łatwy i czysty montaż okien w budynkach, bez ingerencji w stare ramy okienne. Minimalna wysokość ramy zapewnia dodatkowe światło w pomieszczeniu, utrzymując maksymalne wartości izolacyjne.

PVC vs Aluminium - wybór coraz trudniejszy

Szczególnym zainteresowaniem podczas BATIMAT cieszył się także premierowy system okienny HENSFORT Elegant. Wyjątkowe parametry użytkowe oraz nowoczesny, elegancki design sprawiają, że nowy system to zupełny przełom w stylistyce okien PVC na rynku francuskim.


Podczas BATIMAT celowo zaprezentowaliśmy system PVC HENSFORT Elegant w zestawieniu z aluminiowym systemem HENSFORT PE68 stosując okucie SIEGENIA Titan Axxent 24+ w obu produktach. Dzięki temu odwiedzający nasze stoisko mogli osobiście przekonać się, że w wersji zlicowanej system Elegant stanowi wizualną alternatywę dla okien aluminiowych - powiedział Jacek Wach, Dyrektor ds. Marketingu w HENSFORT Sp. z o.o.

Na paryskich targach HENSFORT zaprezentował także przesuwne drzwi HST i Tecnocor oraz narożny system okienny ze stepowanym szkłem tzw. Glass Corner.

źródło: Hensfort