PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2020-06-24
Firma „DZIADEK” dołącza do inicjatywy G-U
Strona drzwitarasowe.pl jest poświęcona rozwiązaniom do drzwi podnoszono-przesuwnych i adresowana do osób, które szukają informacji na temat nowoczesnych rozwiązań do drzwi HS.

G-U POLSKA Sp. z o.o.
ul. Wichrowa 26
60-449 Poznań

tel. 61 650 40 00
fax 61 650 40 01
okucia@gupolska.pl
www.gupolska.pl

» więcej o firmie

Firma „DZIADEK", producent stolarki okienno-drzwiowej, dołącza do ekspertów portalu www.drzwitarasowe.pl, który powstał z inicjatywy Grupy G-U. Strona drzwitarasowe.pl jest poświęcona rozwiązaniom do drzwi podnoszono-przesuwnych i adresowana do osób, które szukają informacji na temat nowoczesnych rozwiązań do drzwi HS.

Nowoczesna architektura stara się być maksymalnie otwarta na zielone otoczenie domu, a wiele osób - budujących się, remontujących swój dom lub mieszkanie - marzy o dużych przeszkleniach balkonowo-tarasowych. Aby pomóc im zorientować się w systemowych rozwiązaniach i możliwościach dotyczących wyposażenia dodatkowego do drzwi podnoszono-przesuwnych, które ułatwiają użytkowanie dużych przeszkleń, Grupa G-U stworzyła stronę drzwitarasowe.pl i zaprosiła do współpracy najlepszych ekspertów z branży. Jednym z nich jest firma „DZIADEK" - producent okien i drzwi, którego produkty trafiają do polskich i zagranicznych klientów, m.in. z Niemiec, Holandii, Danii czy Islandii.

- Na rynku jesteśmy od lat 80. Przez ten czas zmieniały się nie tylko technologie, ale także powstawały nowe rozwiązania, o których wielu klientów nie słyszało. Dlatego inicjatywa marki G-U jest ciekawa i ważna. Dzięki niej klienci mogą dowiedzieć się, jakie systemowe rozwiązania są obecnie dostępne na rynku, a dzięki publikowanym filmom mogą zobaczyć, na jakiej zasadzie te rozwiązania działają. A okazuje się, że czasem drobny element, w który doposażone są drzwi tarasowe sprawia, że codzienna obsługa, także tych dużych, najmodniejszych drzwi tarasowych, jest komfortowa. Chcemy włączyć się w promowanie tych rozwiązań i dlatego zdecydowaliśmy się wesprzeć inicjatywę G-U obecnością naszej marki na portalu drzwitarasowe.pl - mówi Andrzej Kilanowski z firmy „DZIADEK".

Na stronie www.drzwitarasowe.pl znajduje się obecnie pięć sekcji (podstron):

  • Blisko natury - wyjaśnienie kierunku, który obrali twórcy serwisu i korzyści, jakie płyną z zastosowania rozwiązań G-U do drzwi tarasowych;
  • Rozwiązania, które inspirują - biblioteka krótkich filmów pokazowo-instruktażowych, dzięki którym klient może zobaczyć, czym są i jak działają wybrane rozwiązania G-U;
  • Aktualności - sekcja z wybranymi artykułami, m.in. na temat systemu HS;
  • Gdzie kupić - podstrona z mapką lokalizacji rekomendowanych punktów sprzedaży;
  • O nas - krótka informacja na temat Grupy G-U.

- Strona drzwitarasowe.pl ma dwa podstawowe cele. Po pierwsze, stworzyliśmy i wciąż rozwijamy miejsce w Internecie, w którym klienci mogą dowiedzieć się, w co można wyposażyć drzwi tarasowe, a także zobaczyć, jak działają proponowane przez nas rozwiązania do drzwi podnoszono-przesuwnych.

Drugim celem było stworzenie narzędzia dla naszych przedstawicieli i dystrybutorów, dzięki któremu będą mogli zaprezentować klientom naszą ofertę i przekonać ich, że marzenia o automatycznie sterowanych oknach tarasowych są w zasięgu ręki oraz budżetu - wyjaśnia Michał Dudziak, Prezes Zarządu G-U Polska.

źródło: G-U Polska