PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2009-11-24
Nowa seria drzwi zewnętrznych Comfort firmy Hörmann
Drzwi Comfort wykonane są z bardzo odpornych, stabilnych trójkomorowych profili aluminiowych z wypełnieniem z tworzywa sztucznego.

HÖRMANN Polska Sp. z o.o.
ul. Otwarta 1
62-052 Komorniki

tel. 61 819 73 00
fax 61 810 75 75
info@hormann.pl
www.hormann.pl

» więcej o firmie
Wytrzymałość i trwałość, wysoki standard bezpieczeństwa, dobra izolacyjność cieplna i ponadczasowe wzornictwo – to zalety aluminiowych drzwi zewnętrznych firmy Hörmann. Nowa seria drzwi Comfort obejmuje cztery wzory klasyczne oraz siedem wzorów nowoczesnych w trzech wariantach kolorystycznych. Wszystkie cechuje korzystny stosunek ceny do jakości.

Bezpiecznie i wygodnie
Drzwi Comfort wykonane są z bardzo odpornych, stabilnych trójkomorowych profili aluminiowych z wypełnieniem z tworzywa sztucznego. Standardowo wyposażone są w zamek przeciwwłamaniowy ryglujący drzwi w trzech punktach. Zamek ten zabezpiecza je nie tylko przy pomocy zapadki i zasuwki, lecz także za pomocą dwóch ruchomych stalowych haków (po jednym na dole i na górze). W ten sposób jeden obrót klucza blokuje drzwi w trzech punktach równocześnie. Dodatkowo drzwi Comfort mogą być wyposażone w samoryglujący automatyczny zamek, także wielopunktowy. Istnieje też możliwość doposażenia ich w elektryczny zamek i górny samozamykacz z blokadą. Bardzo komfortowym rozwiązaniem oferowanym przez Hörmanna jest możliwość otwierania drzwi przy pomocy czytnika linii papilarnych. Zaopatrzenie drzwi w taki skaner to nie tylko luksus niezaprzątania sobie głowy kluczami, ale też duże poczucie bezpieczeństwa.

Z energetycznym certyfikatem
Drzwi Comfort oznaczają bezpieczeństwo i wygodę, ale także oszczędność energii. Wysoką izolacyjność cieplną zapewnia im płyta drzwiowa o grubości 8 cm, a także standardowe przeszklenie termoizolacyjne, stabilny, ocieplany próg drzwiowy i podwójna uszczelka. To wszystko sprawia, że własności izolacyjne drzwi Comfort są takie same jak ściany zewnętrznej z cegieł o grubości 24 cm (współczynnik izolacyjności cieplnej: 1,6 W/m²K). Izolacyjność termiczna drzwi Comfort spełnia wymagania EnEV.

Design w każdym szczególe
Świetna izolacja termiczna i najlepsze zabezpieczenia to jeszcze nie wszystko. Drzwi wejściowe jako wizytówka domu muszą być przede wszystkim piękne, atrakcyjne wzorniczo. Ich design powinien dobrze komponować się z architekturą budynku, nawiązywać do jego stylu, podkreślać go. Takie możliwości stwarza nowa seria drzwi Comfort. Seria obejmuje cztery wzory klasyczne oraz siedem nowoczesnych w trzech wersjach kolorystycznych. To sprawia, że drzwi Comfort dobrze wpisują się w różne style budownictwa. Biel oraz antracyt pasują szczególnie do kolorystyki nowoczesnej architektury. Nowy kolor kasztanowy dobrze harmonizuje z ciemną stolarką okienną. Efekt elegancji dają smukłe przeszklenia oraz uchwyty ze stali nierdzewnej lub mosiądzu. Dodatkowo wygląd wejścia do domu można uatrakcyjnić poprzez wybór oryginalnych uchwytów, bocznych naświetli i utrzymanych w tej samej stylistyce skrzynek na listy.

Nowa seria drzwi zewnętrznych Comfort obejmuje nowoczesne wzory w trzech kolorach, w tym antracytowy.

Wygląd wejścia do domu można uatrakcyjnić, decydując się na elementy boczne. Nowy kolor kasztanowy doskonale komponuje się z brązowymi elementami stolarki okiennej.

informacja na podstawie materiałów: Hörmann