PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2010-10-28
Drzwi ECO–WIŚNIOWSKI
ECO–WIŚNIOWSKI to nowa, ekonomiczna wersja uniwersalnych drzwi zewnętrznych stalowych płaszczowych.

WIŚNIOWSKI Sp. z o.o. S.K.A.
Wielogłowy 153
33-311 Wielogłowy

tel. 18 447 71 11
fax 18 447 71 10
sekretariat@wisniowski.pl
www.wisniowski.pl

» więcej o firmie
Nowe drzwi ECO zostały opracowane z myślą o wysokiej jakości, estetyce, funkcjonalności i jednocześnie dobrej cenie. Znajdują zastosowanie w wszelkiego rodzaju pomieszczeniach handlowych, przemysłowych jak i mieszkaniowych.

To solidna konstrukcja wykonana z dwóch arkuszy blachy ocynkowanej z wypełnieniem wewnętrznym w postaci płyty styropianowej. Uniwersalne drzwi ECO dostępne są w wersji jedno i dwuskrzydłowej, pełnej lub przeszklonej szybą bezpieczną. Drzwi zawieszone są w ościeżnicy z kształtowników stalowych profilowanych na dwóch zawiasach WIŚNIOWSKI. Uszczelnienie stanowi system uszczelek przylgowych montowanych na całym obwodzie skrzydła oraz ościeżnicy. Funkcje dodatkowego doszczelnienia pełni wyposażony w uszczelkę próg stalowy.

Wysoka odporność antykorozyjna drzwi ECO została uzyskana dzięki zabezpieczeniu powierzchni podczas wyjątkowego procesu produkcyjnego, zapewniającego 5-letnią gwarancje antykorozyjną. Skrzydło może być ocynkowane, ocynkowane i malowane lub ocynkowane i okleinowane.

Drzwi ECO to połączenie szeregu zalet, które za niską cenę spełniają wysokie oczekiwania.

informacja na podstawie materiałów: WIŚNIOWSKI