PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2010-11-05
Samodzielny montaż ościeżnicy
Aby zamocować ościeżnicę warto skorzystać z instrukcji, którą firma Stolbud Włoszczowa dołącza do produktów oraz z przygotowanej wizualizacji.

Stolbud Włoszczowa S.A. / KORONEA Group
ul. Jędrzejowska 74
29-100 Włoszczowa

tel. 41 388 22 20
fax 41 388 22 11
wloszczowa@stolbud.pl
www.stolbud.pl

» więcej o firmie
Wymiana drzwi wewnętrznych często wiążę się z montażem ościeżnicy. Szeroka oferta pozwala na wybór produktu idealnie skomponowanego ze skrzydłem drzwiowym oraz wystrojem wnętrza. Osadzenie ościeżnicy nie jest skomplikowane i możemy wykonać je bez pomocy fachowca. W odpowiedzi na liczne zapytania klientów firma Stolbud Włoszczowa przygotowała dla nich film instruktażowy, aby montaż przebiegł jeszcze sprawniej.

Drzwi wewnętrzne pełnią rolę nie tylko użytkową, ale są także częścią aranżacji pomieszczeń. W zależności od wystroju wnętrza, stylu w jakim jest urządzone i potrzeb mieszkańców możemy zdecydować się na skrzydła drzwiowe pełne lub z przeszkleniami oraz w bogatej gamie kolorystycznej. Uzupełnieniem drzwi jest ościeżnica, która powinna współgrać z nimi wizualnie. Jej montaż możemy przeprowadzić samodzielnie.

Z myślą o klientach
Aby zamocować oscieżnicę warto skorzystać z instrukcji, którą firma Stolbud Włoszczowa (www.stolbud.pl) dołącza do produktów oraz ze specjalnie przygotowanej wizualizacji, dostępnej na stronie internetowej - http://www.stolbud.pl/pl/poradnik/montaz-oscieznic.html.


Po nawierceniu otworów montujemy klamkę
Fot. Stolbud Włoszczowa

Cenne wskazówki, zobrazowane krótkim filmem, to doskonałe wsparcie dla osób, które samodzielnie chcą prawidłowo zamocować ościeżnicę. Film krok po kroku objaśnia co należy zrobić i na co zwrócić uwagę, dzięki czemu każdy poradzi sobie z jej właściwym osadzeniem.
Nowoczesna forma pomocy klientom, jaką oferuje firma Stolbud Włoszczowa, to doskonały sposób komunikacji. Instruktaż został zrealizowany z myślą o wszystkich, którzy chcą cieszyć się z własnoręcznie wykonanej pracy, a przy tym będzie stanowił dla nich niezastąpioną pomoc. Montaż ościeżnicy nie jest trudny i można go przeprowadzić bez pomocy fachowca korzystając z instrukcji zamieszczonej na stronie firmy Stolbud Włoszczowa (www.stolbud.pl). Dzięki dodatkowemu wsparciu w postaci filmu będziemy mieć pewność, że wykonaliśmy montaż w sposób gwarantujący prawidłowe otwieranie i zamykanie drzwi.


Osadzona ościeżnica i drzwi Decor firmy Stolbud Włoszczowa
Fot. Stolbud Włoszczowa


Zdjęcie główne:
Montaż należy rozpocząć od złożenia poszczególnych detali
Fot. Stolbud Włoszczowa
Stolbud Włoszczowa S.A. jest jednym z wiodących producentów stolarki drzwiowej i okiennej w Polsce. Firma skutecznie łączy bogatą, wynikającą z ponad 40 letniego doświadczenia tradycję z innowacyjnymi rozwiązaniami technicznymi i technologicznymi. Cały asortyment Stolbud Włoszczowa S.A. posiada niezbędne dokumenty, wymagane prawem budowlanym, zawierające cechy i parametry techniczno- użytkowe. Jakość i solidność wytwarzanego przez nią asortymentu potwierdza wdrożony Zintegrowany System Zarządzania Jakością, Środowiskiem i BHP wg norm ISO 9001, ISO 14001, PN-N-18001. To zapewnienie, że wszystkie produkty odpowiadają istotnym europejskim wymaganiom dotyczącym zdrowia, bezpieczeństwa i ochrony środowiska.

W roku 2008 do sprzedaży trafiło innowacyjne, energooszczędne okno Capital skutecznie ograniczające straty ciepła i  charakteryzujące się jednym z najlepszych parametrów izolacyjności termicznej i akustycznej w Polsce.

Firma od lat stale współpracuje z jednostkami notyfikowanymi w Polsce, takimi jak m.in. Instytut Techniki Budowlanej w Warszawie. Znajduje się także na liście firm rekomendowanych przez Związek Polskie Okna i Drzwi.

Od listopada 2009 roku firma należy do rankingu liderów polskiego rynku – Zielona Marka, świadczącym o efektywnym działaniu na rzecz przyrody, zwiększaniu oszczędności energii i świadomym propagowaniu zachowań i rozwiązań na rzecz środowiska naturalnego oraz społeczeństwa.

informacja na podstawie materiałów: Stolbud