PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2011-01-26
Podsumowanie roku 2010 w Simonswerk PL
Rok 2010, w ogólnym rozrachunku okazał się lepszy od oczekiwań.

SIMONSWERK Polska Sp. z o.o.
ul. Św. Antoniego 68 C
61-359 Poznań

tel. 61 870 01 12
fax 61 870 01 78
info@simonswerk.pl
www.bandsysteme.de

» więcej o firmie
Nasza firma zamknęła go wzrostem obrotów na poziomie ca. 10 % w stosunku do roku ubiegłego, liczonego W EURO. W ciągu pierwszego kwartału 2010 sroga zima dała nam się we znaki, potem fale powodziowe w wielu miejscach Polski nie wpłynęły dodatnio na dynamikę sprzedaży. Jednakże od połowy roku złapaliśmy „wiatr w żagle" i bardzo aktywnie wspieraliśmy sprzedaż naszych produktów u producentów stolarki otworowej, ściśle współpracując z naszymi partnerami handlowymi. Taka koordynacja dała wyczuwalny impuls rynkowi,  że SIMONSWERK potrafi na bieżąco reagować na zmiany.

Szczególnym zainteresowaniem klientów cieszyły się zawiasy ukryte z rodziny TECTUS®, jak również nasz sztandarowy produkt od lat, adresowany do drzwi wejściowych z drewna, z programu BAKA®, którym jest BAKA PROTECT 3D. Zawiasy VARIANT®VX oraz VN, przewidziane do nowoczesnych przestrzeni, z oznaczeniem Znakiem Bezpieczeństwa CE, znalazły nowych odbiorców oraz cieszyły się dużym zainteresowaniem architektów i inwestorów.

W swoich prognozach na obecny rok jesteśmy ostrożnymi optymistami. W planach mamy przygotowanie do dużych polskich producentów starannie dobranej i atrakcyjnej oferty. Z kolei do czytelników drzwi21.pl chcielibyśmy skierować życzenia rosnącej świadomości budowlanej naszych klientów, bowiem tylko tą drogą mamy szanse na akceptację dla zaawansowanych technicznie rozwiązań, a ta zapewni nam wszystkim podniesienie trwałości i jakości stolarki otworowej w naszym budownictwie w najbliższych latach.

Beata Maćkowiak - marketing