PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2011-01-26
Drutex Liderem Polskiego Biznesu
DRUTEX S.A. i Prezes Leszek Gierszewski zostali laureatem Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu

DRUTEX S.A.
ul. Lęborska 31
77-100 Bytów

tel. 59 822 91 01
fax 59 822 91 03
drutex@drutex.com.pl
www.drutex.pl

» więcej o firmie
Złota Statuetka Lidera Polskiego Biznesu została przyznana podczas dwudziestej edycji konkursu w Teatrze Narodowym w Warszawie. Spółka znalazła się w gronie zwycięzców w wyniku uznania jej  doskonałych wyników finansowych, wzrostu eksportu oraz zaangażowania w działalność społeczną.

Od 1991 roku Business Centre Club wyłania i nagradza najlepsze w Polsce firmy. W XX edycji konkursu Lider Polskiego Biznesu ocenie poddały się 73 firmy zrzeszone w BCC. Tytuł Lidera Polskiego Biznesu jest dowodem na to, że firma odznacza się ponadprzeciętnymi wynikami, reprezentuje wysoką jakość, jest godna zaufania,  cieszy się silną marką, wyróżnia się zaangażowaniem w rozwój gospodarczy kraju, przestrzega zasad etyki prowadzenia biznesu oraz prowadzi   działalność społeczną i charytatywną.


Leszek Gierszewski, Prezes DRUTEX S.A.  powiedział: „To szczególne, bardzo prestiżowe wyróżnienie. Lider oznacza bowiem bycie najlepszym,  bycie wzorem do naśladowania, często przywódcą. Lider oznacza po prostu zwycięstwo. Przyznanie nam Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu  jest wobec tego nie tylko potwierdzeniem europejskiego standardu i wysokiej jakości naszych produktów oraz słuszności i celowości realizowanej przez nas strategii biznesowej, ale stanowi jednocześnie zobowiązanie i rekomendację udzielaną przez tak istotne grono ekspertów, jakim jest Business Centre Club. Nagradzane są przecież właśnie te przedsiębiorstwa, które osiągają najlepsze wyniki ekonomiczne i jednocześnie inwestują w rozwój, jakość i innowacyjność produktów oraz dbają o środowisko i angażują się w działalność społeczną oraz charytatywną. Bardzo cieszę się, że nasze działania zostały dostrzeżone, a nader wszystko, że zdobywamy zaufanie coraz większej liczby klientów na całym świecie, którzy cenią nasze produkty. Szczególne podziękowania jednak kieruję również do pracowników firmy, dzięki którym ten i kolejne sukcesy są możliwe.”

Złotą statuetkę odebrał z rąk prof. Leszka Balcerowicza, Prezes DRUTEX-u, Leszek Gierszewski.

informacja na podstawie materiałów: Drutex