PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2011-03-16
Mała zmiana – wielki efekt
Diabeł często tkwi w szczegółach. Nie trzeba wcale przeprowadzać wielkich zmian aranżacyjnych, aby wnętrze zyskało nowy, świeży design.

INVADO Sp. z o.o.
Dzielna, ul. Leśna 2
42-793 Ciasna

tel. 34 351 05 40
fax 34 353 56 02
biuro@invado.pl
www.invado.pl

» więcej o firmie
Taką ożywczą zmianą może być wyposażenie domu w oryginalne akcesoria, które podkreślą jego indywidualny charakter. Niewielkim nakładem kosztów i pracy może się odbyć na przykład wymiana listew przypodłogowych. Te tradycyjne, proponujemy zastąpić nowatorskimi  listwami wysokimi. Wyższe niż klasyczne, nadają efekt obramowania podłóg, dodając wnętrzu szlachetności. Kolekcja PRESTIGE firmy INVADO adresowana jest do klientów i projektantów poszukujących pewnej jakości oraz nietuzinkowych rozwiązań w zakresie estetyki. Przypodłogowe listwy parkietowe są wykonane z ekologicznej płyty MDF. Na pewno będą się harmonijnie komponować z fakturą i barwą ścian we wnętrzu, bo przygotowane są do samodzielnego malowania farbami lub pokryte uniwersalną, białą farbą podkładową. Na specjalne życzenie klienta mogą również  zostać pomalowane na wybrany kolor z palety RAL.


Listwy PRESTIGE
Producent: INVADO
INVADO Sp z. o.o. to jeden z najprężniej rozwijających się producentów stolarki drzwiowej w Polsce i wiodący dostawca komponentów dla przemysłu meblarskiego. Swoją pozycję rynkową buduje w oparciu o dwudziestoletnie doświadczenie oraz nieustanne inwestycje w technologię, ludzi i doskonalenie jakości. Istotnym elementem strategii rozwojowej firmy jest ochrona przyrody i respektowanie praw lokalnych społeczności. Gwarantuje to otrzymany przez firmę w 2007 roku międzynarodowy certyfikat Forest Stewardship Council, który potwierdza, że INVADO w swojej działalności racjonalnie korzysta z zasobów leśnych.

źródło: Invado