PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2011-07-04
Włoski na każdym progu
Włoska architektura z pewnością inspirowała twórców kolekcji drzwi PERUGIA, firmy INVADO.

INVADO Sp. z o.o.
Dzielna, ul. Leśna 2
42-793 Ciasna

tel. 34 351 05 40
fax 34 353 56 02
biuro@invado.pl
www.invado.pl

» więcej o firmie

Malownicze zakątki, wąskie uliczki i architektoniczne perełki to znak rozpoznawczy pogodnej Italii. Finezyjną stylistykę i klimat tego kraju możesz w prosty sposób wprowadzić do swojego wnętrza

Włoska architektura z pewnością inspirowała twórców kolekcji drzwi PERUGIA, firmy INVADO. Jej śmiałe rozwiązania widać w oryginalnej ornamentyce i łączeniu eleganckiej formy z precyzją wykonania. Naturalna, odwzorowująca usłojenie drzewa faktura, jest nie tylko wyjątkowo estetyczna, ale i wysokiej jakości. Wykonana według opatentowanej, autorskiej technologii INVADO, wyróżnia się odpornością na uszkodzenia mechaniczne i te powstałe wskutek codziennego użytkowania. Drzwi PERUGIA zachwycają szeroką gamą kolorów, między innymi buk, olcha, akacja, heban, a także najnowszymi odcieniami dębu perłowego i wiśni Santiago. Nadadzą każdemu pomieszczeniu wyjątkowy charakter. Dlatego dostępne są w trzech wersjach: pełnej (idealna do gabinetu lub sypialni), łazienkowej oraz pokojowej, z harmonijnie zaaranżowanym układem przeszkleń. Dzięki temu, włoskim designem możesz cieszyć się w całym domu, na każdym progu.


PERUGIA
Producent: INVADO
Cena:  366,45 zł netto




INVADO Sp z. o.o. to jeden z najprężniej rozwijających się producentów stolarki drzwiowej w Polsce i wiodący dostawca komponentów dla przemysłu meblarskiego. Swoją pozycję rynkową buduje w oparciu o dwudziestoletnie doświadczenie oraz nieustanne inwestycje w technologię, ludzi i doskonalenie jakości. Istotnym elementem strategii rozwojowej firmy jest ochrona przyrody i respektowanie praw lokalnych społeczności. Gwarantuje to otrzymany przez firmę w 2007 roku międzynarodowy certyfikat Forest Stewardship Council, który potwierdza, że INVADO w swojej działalności racjonalnie korzysta z zasobów leśnych.

źródło: Invado