PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2011-07-14
Eco wejście – drzwi stalowe ECO WIŚNIOWSKI
Drzwi stalowe płaszczowe ECO firmy WIŚNIOWSKI to dowód, że ekonomiczny charakter rozwiązań wcale nie oznacza ograniczenia funkcjonalności ...

WIŚNIOWSKI Sp. z o.o. S.K.A.
Wielogłowy 153
33-311 Wielogłowy

tel. 18 447 71 11
fax 18 447 71 10
marketing@wisniowski.pl
www.wisniowski.pl

» więcej o firmie
Przy dopasowywaniu drzwi do pomieszczeń gospodarczych czy garażu problemem był dotychczas okrojony wybór kolorystyczny: biały, szary lub srebrny. Teraz za sprawą nowej serii drzwi stalowych płaszczowych ECO firmy Wiśniowski, dostępnych w niemal nieograniczonej palecie barw, możemy swobodnie aranżować estetykę garaży i pomieszczeń gospodarczych.

Drzwi stalowe płaszczowe ECO firmy WIŚNIOWSKI to dowód, że ekonomiczny charakter rozwiązań wcale nie oznacza ograniczenia funkcjonalności, czy obniżenia walorów związanych z designem. Dzięki możliwości indywidualnego wyboru koloru drzwi ECO firmy Wiśniowski mogą być swobodnie dopasowywane do wyglądu fasady, jak również pomieszczeń wewnątrz budynku. Starannie dobrana gama oklein oraz możliwość malowania proszkowego na dowolny kolor z palety RAL, w połączeniu z wysoką jakością użytych materiałów sprawi, że wejścia do pomieszczeń gospodarczych będą cieszyć domowników eleganckim wyglądem przez długie lata.


Drzwi stalowe ECO firmy Wiśniowski
Fot. Wiśniowski

Stalowe, stylowe, bezpieczne

Drzwi ECO firmy WIŚNIOWSKI są przeznaczone do montażu zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku. Skrzydła są wykonywane z blachy stalowej ocynkowanej dodatkowo zabezpieczonej powłoką poliestrową, odporną na działanie warunków zewnętrznych i mechanicznych lub malowane proszkowo.

Standardowo w komplecie z ościeżnicami występują w kolorach szarym lub białym. Na indywidualne życzenie zamawiającego mogą być pomalowane na dowolny odcień z palety RAL. Drzwi ECO dostępne są również w dwóch modnych wzorach oklein drewnopodobnych: „złoty dąb” i „orzech” - identycznych z tymi, które firma Wiśniowski stosuje przy produkcji okien i bram garażowych.

Drzwi ze skrzydłami o grubości 64 mm cechują się optymalną stabilnością i sztywnością, zaś solidne zawiasy gwarantują bezawaryjne użytkowanie. Standardowo jeden z zawiasów jest zaopatrzony w sprężynę domykającą, dzięki czemu zamykają się bezgłośnie.


Przekrój skrzydła z zawiasem w drzwiach ECO firmy Wiśniowski
Fot. Wiśniowski

W zależności od szerokości przejścia można wybrać odpowiednie rozwiązanie spośród wersji jednoskrzydłowych jak i dwuskrzydłowych, które osiągają maksymalne wymiary nawet 1250x2500 mm oraz 2500x2500 mm w przypadku dwóch skrzydeł. Oprócz drzwi z pełnymi skrzydłami, dostępne są również wykonania z przeszkleniami o wymiarach od 450x660 mm do 550x1000mm. Całość oferty uzupełniają eleganckie klamki w kolorze czarnym, białym lub ze stali nierdzewnej. Drzwi ECO przeznaczone do montażu na zewnątrz budynku są dodatkowo wyposażone w próg i okapnik odprowadzający wodę deszczową.

Nowe w ofercie firmy WIŚNIOWSKI !
Zewnętrzne i wewnętrzne drzwi stalowe ECO firmy WIŚNIOWSKI

Firma WIŚNIOWSKI posiada w swojej ofercie drzwi stalowe płaszczowe ECO, wykonywane jako zewnętrzne lub wewnętrzne. Sprawdzą się idealnie zarówno jako boczne wejście do domu, garażu, jak i drzwi wewnętrzne. Jest to bardzo elastyczne rozwiązanie w atrakcyjnej cenie, łączące szerokie możliwości dopasowania z wysoką trwałością. Drzwi są standardowo malowane proszkowo na kolor RAL 7035 lub 9016. Dodatkowo, na życzenie klienta, mogą uzyskać dowolny odcień lub atrakcyjną, drewnopodobną powierzchnię. Są produkowane w wersjach jednoskrzydłowej i dwuskrzydłowej, z przeszkleniami lub bez. Skrzydła z blachy stalowej ocynkowanej, powlekanej poliestrem lub malowanej proszkowo gwarantują optymalną stabilność i sztywność, zaś solidne okucia zapewniają bezawaryjne użytkowanie.

Producent: Firma Wiśniowski
Cena brutto od 540 zł  (drzwi o wymiarach 910 x 2050 mm)Firma WIŚNIOWSKI jest największym polskim producentem wysokiej jakości bram garażowych i przemysłowych oraz systemów ogrodzeniowych. W jej ofercie znajduje się również stolarka aluminiowa. Produkty posiadają certyfikat ISO 9001:2008.

Firma posiada własną sieć sprzedaży zlokalizowaną na terenie całego kraju oraz zagranicą.

Dewizą jest hasło „Innowacja i jakość”. Wysoka jakość produktów i usług, jest dla firmy WIŚNIOWSKI podstawowym celem w dążeniu do utrwalenia opinii zaufanego partnera. Działania firmy zmierzają w kierunku rozwoju technologii i automatyzacji produkcji, co zapewnia utrzymanie jej wysokich standardów. Pełną kontrolę nad produktem gwarantuje własne biuro konstrukcyjne wraz z wydziałami pomocniczymi, gdzie powstaje większość elementów i podzespołów.

Firma WIŚNIOWSKI oferuje szerokie spektrum produktów do obiektów mieszkalnych oraz przemysłowych, a także wsparcie techniczne na różnych etapach realizacji projektu.
W ofercie znajdują się:
  • bramy garażowe i przemysłowe
  • kompleksowe systemy ogrodzeń posesyjnych i przemysłowych
  • panele kratowe
  • drzwi, okna, fasady aluminiowe, stalowe i przeciwpożarowe
Rozwiązania dla wymagających
Bramy, drzwi i ogrodzenia WIŚNIOWSKI są niezawodnym rozwiązaniem do obiektów gdzie liczy się trwałość, wysoka jakość i bezpieczeństwo. Perfekcyjnie zaprojektowane i wykonane, sprawdzają się w każdych warunkach, zapewniając maksymalne zadowolenie użytkowników.

Dostosowane do różnych wymagań
Wielowariantowość wzorów i kolorów, walory estetyczne oraz wysoka funkcjonalność bram, drzwi i ogrodzeń WIŚNIOWSKI pozwala dostosować ofertę do indywidualnych potrzeb Klientów.

Wszystkie produkowane przez firmę WIŚNIOWSKI produkty posiadają wymagane Certyfikaty, Aprobaty i Atesty Higieniczne, m.in. Certyfikat Jakości ISO 9001, Zgodność produktów ze znakiem CE , Aprobatę Techniczną ITB i Atest Higieniczny PZH.

źródło: Wiśniowski