PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2011-09-20
Nowy wymiar drzwi tarasowych
W ofercie OKNOPLAST pojawił się nowy system drzwi tarasowych HST – VekaSlide.

OKNOPLAST Sp. z o.o.
Ochmanów 117
32-003 Podłęże

tel. 12 279 71 71
fax 12 279 71 72
biuro@oknoplast.com.pl
www.oknoplast.com.pl

» więcej o firmie

Dzięki HST – VekaSlide możemy zamienić zwykły pokój w elegancki, przestronny salon. W VekaSlide zwiększono powierzchnię szyb. Wchodzące w skład systemu okucia GU natomiast pozwalają bezpiecznie wietrzyć pomieszczenia.

System HST VekaSlide jest oparty na technologii podnoszono- przesuwnej. Skrzydła umieszczone są na dwóch prowadnicach, dzięki czemu mogą się swobodnie mijać. W HST VekaSlide wykorzystaliśmy nowoczesną konstrukcję, która nie wymaga zastosowania podziałów i łączników ograniczających dopływ światła. W stosunku do poprzedniego systemu zwiększona została powierzchnia szyb, poszerzone zostało też światło przejścia, co znacznie poprawia komfort użytkowania - mówi Wioleta Maniecka, Manager ds. Szkoleń, OKNOPLAST. Nowe rozwiązanie pozwala również na wykonanie dużych przeszkleń, co sprawia, że do pomieszczeń wpada więcej promieni słonecznych. Dodatkowo, dzięki nowym okuciom GU system HST VekaSlide zapewnia większe bezpieczeństwo.

Do drzwi HST Veka Slide montowane są okucia GU z funkcją mikrowentylacji. Mikrowentylacja umożliwia rozszczelnienie skrzydła bez potrzeby jego odryglowywania. Dzięki temu możemy cieszyć się świeżym powietrzem nie rezygnując z bezpieczeństwa - Wioleta Maniecka z OKNOPLAST. Jeśli chcemy podwyższyć odporność okien na włamania możemy dodatkowo zaplanować instalację antywłamaniowych pakietów szybowych i uzbroić drzwi w okucia antywyważeniowe. Opisane okucia są dostępne wyłącznie w ofercie OKNOPLAST.Firma OKNOPLAST rozpoczęła działalność w 1994 roku. W ciągu kilkunastu lat istnienia przedsiębiorstwo wypracowało solidną markę i pozycję czołowego producenta stolarki otworowej zarówno w Polsce, jak i w Europie. Wysoka jakość produktów – z której znana jest firma – została osiągnięta również dzięki doświadczeniu oraz gruntownej znajomości branży założycieli spółki.

Siedziba OKNOPLASTU zlokalizowana jest w Ochmanowie pod Krakowem. Tam też znajduje się biuro spółki oraz centrum logistyczne wraz z kompleksem produkcyjnym o powierzchni 29 tys. m2. Od samego początku firma sprzedała ponad 2 500 000 okien, a globalna liczba Klientów przez 17 lat działalności przekroczyła 860 tysięcy.

Produkowane przez OKNOPLAST okna i drzwi spełniają najwyższe standardy jakości i ekologii. Firma posiada Certyfikat Q-Zert wydany przez rygorystyczny Instytut Ift Rosenheim, który poświadcza zgodność produkcji z wymogami europejskiej normy EN 14351-1:2006. Uprawnia to OKNOPLAST do oznakowania swoich wyrobów symbolem CE.

O wysokiej jakości wytwarzanych produktów świadczą również liczne nagrody przyznane firmie i jej produktom m.in.: Godło Promocyjne „Teraz Polska 2010” dla okna Platinium i Platinium Evolution2, tytuł „Top Marka 2010”, „Złoty Laur Klienta 2010” w kategorii „Funkcjonalność i bezpieczeństwo”, certyfikat „Lider Rynku 2010”, certyfikat „Euro Leader 2010”, „Wizytówka Polskiego Produktu 2010”, czy tytuł „Premium Brand 2011” dla najbardziej cenionej marki. OKNOPLAST pojawił się również w prestiżowym rankingu magazynu Forbes – „Diamenty Forbesa“ i został wyróżniony za dynamiczny rozwój spółki.

OKNOPLAST przykłada szczególną wagę do niesienia pomocy osobom najbardziej potrzebującym. Firma angażuje się w akcje mające na celu wspieranie najmłodszych. Wśród organizacji, którym OKNOPLAST pomaga jest Stowarzyszenie „U Siemachy”. Firma wspiera je finansowo, pomagając dzieciom znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej i życiowej. Finansuje między innymi wakacje dla najmłodszych z Ośrodków Stowarzyszenia oraz przekazuje środki na remonty potrzebnych pomieszczeń.

źródło: Oknoplast Sp. z o.o.