PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2012-01-12
Geometria ze smakiem - DOLCE
Drzwi wewnętrzne DOLCE z oferty firmy INVADO stworzone zostały z myślą o miłośnikach ładu i subtelności.

INVADO Sp. z o.o.
Dzielna, ul. Leśna 2
42-793 Ciasna

tel. 34 351 05 40
fax 34 353 56 02
biuro@invado.pl
www.invado.pl

» więcej o firmie

Elegancki klimat wnętrza najprościej stworzyć używając spójnych rozwiązań aranżacyjnych. Takie harmonijne kompozycje sprawdzą się zarówno w tradycyjnych, jak i nowoczesnych pomieszczeniach.

Drzwi wewnętrzne DOLCE z oferty firmy INVADO stworzone zostały z myślą o miłośnikach ładu i subtelności. Bezpretensjonalne wzornictwo oraz prostota formy spotykają się w nich z wysoką jakością materiałów. Kolekcję DOLCE tworzą trzy oryginalne modele, różniące się przede wszystkim ilością przeszkleń. W salonie najlepiej sprawdzą się DOLCE 2 z dużą, przepuszczającą światło szybą. Do gabinetu warto wybrać dyskretną i komfortową, wersję pełną. Natomiast w łazience idealnie będą prezentować się częściowo przeszklone DOLCE 3. Naturalna, odwzorowująca oryginalny rysunek drewna faktura i szeroki wybór kolorów czynią kolekcję Invado atrakcyjną pod względem designu, a zarazem uniwersalną. 


DOLCE
Producent: INVADO
Cena: 255 zł netto
Więcej informacji na www.invado.plINVADO Sp z. o.o. to jeden z najprężniej rozwijających się producentów stolarki drzwiowej w Polsce i wiodący dostawca komponentów dla przemysłu meblarskiego. Swoją pozycję rynkową buduje w oparciu o dwudziestoletnie doświadczenie oraz nieustanne inwestycje w technologię, ludzi i doskonalenie jakości. Istotnym elementem strategii rozwojowej firmy jest ochrona przyrody i respektowanie praw lokalnych społeczności. Gwarantuje to otrzymany przez firmę w 2007 roku międzynarodowy certyfikat Forest Stewardship Council, który potwierdza, że INVADO w swojej działalności racjonalnie korzysta z zasobów leśnych.

źródło: Invado