PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2012-02-07
Nowe drzwi w ofercie INVADO na 2012
Wszystkim, którzy stawiają na funkcjonalne aranżacje z pewnością wpadną w oko drzwi łamane.

INVADO Sp. z o.o.
Dzielna, ul. Leśna 2
42-793 Ciasna

tel. 34 351 05 40
fax 34 353 56 02
biuro@invado.pl
www.invado.pl

» więcej o firmie

Firma INVADO poszerzyła swój asortyment o kolejne, oryginalne produkty. Pojawiły się zupełnie nowe kolekcje, a do już istniejących dołączyły innowacyjne modele.

Ofertę otwiera nowoczesna kolekcja drzwi okleinowanych BIANCO. Dostępne w modnej, białej kolorystyce będą znakomitym uzupełnieniem stylowych, dążących do harmonijnego designu pomieszczeń. Część modeli posiada dużą powierzchnię przeszklenia, skutecznie rozjaśniającą wnętrze. BIANCO w wersji pełnej sprawdzą się w gabinecie lub sypialni, czyli miejscach nastawionych na ciszę i relaks. W grupie drzwi okleinowanych to nie jedyna zmiana.


Drzwi Bianco
fot. Invado

Popularną linię DOMINO wzbogaciły trzy nowe modele. Swym designem nawiązują do ogólnego charakteru kolekcji, prezentują również tą samą niezawodną jakość i precyzję wykonania. Spodobają się miłośnikom tradycyjnych rozwiązań aranżacyjnych. Z kolei dla tych, którzy lubią nowoczesny, nieco industrialny wystrój w duchu minimalizmu, doskonałą propozycją jest kolekcja LIDO wraz z dwoma nowymi modelami. Ich uniwersalną, stonowaną estetykę przełamują delikatne, aluminiowe intarsje, nawiązujące do współczesnych trendów. Innowacyjna estetyka idzie tu w parze z tradycyjną jakością, dlatego LIDO może pochwalić się nie tylko bezpretensjonalnym wzornictwem, ale i doskonałą okleiną, znakomicie odwzorowującą usłojenie drzewa. Świeżość oraz innowacyjność to również cechy modeli, które dołączyły do kolekcji RICHELIEU oraz NORMA DECOR.  Minimalistyczna, prosta forma będąca znakiem rozpoznawczym RICHELIEU skontrastowana została z niekonwencjonalnym, finezyjnym przeszkleniem FIORE. 


Okładka katalogu 2012
fot. Invado

Jeżeli chodzi o nowe propozycje drzwi do łazienki, bardzo inspirującym rozwiązaniem jest NORMA DECOR 6 z przeszkleniem naśladującym kapitański bulaj. Wszystkim, którzy stawiają na funkcjonalne aranżacje z pewnością wpadną w oko DRZWI ŁAMANE. To prawdziwa innowacja zarówno w wymiarze estetyki, jak i praktyczności. Dostępne aż w szesnastu odsłonach kolorystycznych, będą idealnym elementem wnętrz, w których ergonomia i wygoda, liczą się tak samo jak ciekawy design. Pochód nowych modeli zamyka przeciwpożarowy IGNIS. To drzwi pełne, jednoskrzydłowe, o odporności ogniowej EI30. Do nabycia są zarówno w ościeżnicy metalowej, jak i drewnopochodnej.

***

Pełny katalog 2012 w wersji elektronicznej można pobrać ze strony firmy Invado oraz jej fan page'u na Facebooku.
INVADO Sp z. o.o. to jeden z najprężniej rozwijających się producentów stolarki drzwiowej w Polsce i wiodący dostawca komponentów dla przemysłu meblarskiego. Swoją pozycję rynkową buduje w oparciu o dwudziestoletnie doświadczenie oraz nieustanne inwestycje w technologię, ludzi i doskonalenie jakości. Istotnym elementem strategii rozwojowej firmy jest ochrona przyrody i respektowanie praw lokalnych społeczności. Gwarantuje to otrzymany przez firmę w 2007 roku międzynarodowy certyfikat Forest Stewardship Council, który potwierdza, że INVADO w swojej działalności racjonalnie korzysta z zasobów leśnych.

źródło: Invado