PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2012-06-12
Gumowe uszczelki do okien i drzwi marki Globall
Uszczelki oferowane przez Globall wykonane są z gumy, która dzięki swojej elastyczności oraz miękkości zapewnia skuteczną izolację.

Global Point
ul. Fabryczna 20 D
55-093 Pietrzykowice

tel. 71 798 09 08
fax 71 798 09 08
biuro@global-point.pl
www.globall.com.pl

» więcej o firmie

Najwięcej ciepła ucieka z pomieszczenia poprzez stolarkę otworową. Marka Globall, zdając sobie sprawę z tego problemu, wprowadziła do swojej oferty uszczelki do drzwi oraz okien.

Gumowa uszczelka do drzwi

Uszczelka z oferty marki Globall typu KDA 11 wykonana jest z gumy. Znajduje ona zastosowanie zarówno w drzwiach drewnianych, jak i tych z profili PCV. Dzięki zabezpieczeniu drzwi znacznie zmniejszymy utratę ciepła, co w konsekwencji może przełożyć się na niższe rachunki za ogrzewanie. Dodatkowo zwiększy się komfort termiczny w pomieszczeniu. Kolejnym argumentem przemawiającym za uszczelnieniem drzwi jest ich ciche domykanie. Zamykając drzwi, skrzydło natrafia na gumową uszczelkę, a nie bezpośrednio na ościeżnicę. Ponadto niewątpliwą zaletą jest także prosty montaż, który polega na wsunięciu uszczelki we wgłębienie ościeżnicy. Sprawia to, iż proces uszczelniania drzwi przebiegnie sprawnie, szybko i bezproblemowo.

Gumowa uszczelka do okien z profili PCV oraz drewnianych

Drugim typem uszczelek oferowanych przez markę Globall są uszczelki przeznaczone do okien z profili PCV oraz okien drewnianych. Nawet okna o najlepszym współczynniku przenikania ciepła nie zapewnią nam energooszczędnego charakteru stolarki okiennej, jeśli nie będą odpowiednio zaizolowane. By skutecznie wyeliminować widmo ciepła, które ucieka na zewnątrz, warto zaopatrzyć swoje okna w uszczelki. Dzięki nim zminimalizujemy straty energii. Oprócz tego, uszczelka zamontowana w oknie stanowi doskonałą izolację od hałasu dobiegającego z zewnątrz. Tak jak w przypadku uszczelki do drzwi, gumowa uszczelka do okien jest bezklejowa. By ją zamontować, konieczne jest jedynie mocne dociśnięcie.

Nawet stolarka otworowa o najlepszych parametrach technicznych nie spełni swojej energooszczędnej funkcji, jeśli nie będzie odpowiednio zaizolowana. Dlatego też warto pomyśleć o zamontowaniu w niej uszczelek, np. tych oferowanych przez markę Globall.


Gumowa uszczelka do drzwi
Montaż uszczelki w oknie
Montaż uszczelki w drzwiach wewnętrznych
Montaż uszczelki w oknie
Fot. Global Point

Specyfikacja i cena:
Gumowa uszczelka do drzwi 6m - 15,50 zł (brutto)
Gumowa uszczelka do okien z profili 6m - 14,50 zł (brutto)Globall jest marką należącą do firmy Global Point. Zajmuje się produkcją oraz dystrybucją akcesoriów malarskich. Kompleksowa oferta produktów pozwala wybierać spośród akcesoriów malarskich (m.in. kije, kuwety, wiadra, mieszadła,) wałków malarskich, taśm malarskich oraz akcesoriów budowlanych (plandeki, worki), a także akcesoriów do okien i drzwi. Współpraca kierowana jest zarówno do profesjonalistów jak i do odbiorców DIY. W trosce o środowisko naturalne, systematycznie zwiększana jest ilość wyrobów produkowanych z surowców odnawialnych o czym użytkownicy informowani są na etykietach.

źródło: Global Point