PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2012-08-23
Rośnie liczba certyfikowanych montażystów w sieci RuckZuck
Do ponad 100 certyfikowanych montażystów już wkrótce dołączą kolejni.

RuckZuck.biz Sp. z o.o.
Zwonowice, ul. Wyzwolenia
44-292 Rybnik

tel. 32 429 20 00
fax 32 429 22 00
biuro@ruckzuck.pl
www.ruckzuck.pl

» więcej o firmie

RuckZuck, jedna z największych na rynku europejskim sieci sprzedaży paneli podłogowych i skrzydeł drzwiowych wewnętrznych, kontynuuje specjalistyczny program warsztatów dla monterów. Korzystanie z usług wyspecjalizowanych fachowców firmy to pewność sprawnego i profesjonalnego montażu, ale też możliwość bezpłatnego wydłużenia okresu gwarancji na montowane produkty.

Drzwi i podłogi można montować samodzielnie lub zwrócić się o pomoc do profesjonalisty. Próba zaoszczędzenia na fachowcach oznaczać może jednak w dłuższej perspektywie czasu, szczególnie po zakończeniu standardowego okresu serwisowego, dodatkowe wydatki.

W trosce o jakość oferowanych produktów i usług, RuckZuck opracował więc specjalistyczny program warsztatów dla montażystów, pozwalający najlepszym zdobyć certyfikat, na podstawie którego montaż zostanie przeprowadzony zgodnie z instrukcją i zaleceniami producenta, okres gwarancji na montowane drzwi wydłuży się nawet o rok, a podłogi Wiparquet zyskają dożywotnią gwarancję.


- Dokładamy wszelkich starań, by usługi naszych pracowników były wykonywane zawsze na najwyższym poziomie. Aby uzyskać certyfikat, po odbytym szkoleniu monter musi podać adres osoby, której montował drzwi lub podłogę. Jeśli montaż przebiegał właściwie, a nasza ocena jest pozytywna, wydajemy certyfikat, a monter zostaje wpisany na listę profesjonalnych montażystów - mówi Antoni Kornatowski, Dyrektor ds. Rozwoju RuckZuck.

Szkolenia i warsztaty odbywają się raz w miesiącu w siedzibie firmy w Rybniku. Istnieje jednak również możliwość przeprowadzenia szkolenia w każdej miejscowości w Polsce. Warunkiem koniecznym do zorganizowania szkolenia poza siedzibą firmy jest uczestnictwo minimum 15 osób. Dotychczas certyfikaty uzyskało ponad 100 osób. RuckZuck prognozuje, iż do końca roku dokumenty uprawniające do profesjonalnego montażu zdobędzie minimum kolejne tyle.

Aby skorzystać z usług profesjonalnego montażysty, wystarczy wizyta w salonie lub na stronie www.ruckzuck.pl i wybór fachowca. Najbliższe szkolenie odbędzie się już 4-go września br. (wtorek) w siedzibie firmy w Rybniku.

Salony RuckZuck oferują najszerszy na rynku wybór podłóg laminowanych, drzwi wewnętrznych oraz materiałów wykończeniowych firmy Classen.

Kontakt do osoby odpowiedzialnej za prowadzenie i organizację szkoleń:

Antoni Kornatowski
Dyrektor ds. rozwoju RuckZuck
e-mail: antoni.kornatowski@classenfloor.pl
RuckZuck to marka salonów oferujących produkty Classen - wiodącego producenta podłóg, drzwi i artykułów wykończeniowych. Koncept biznesowy RuckZuck powstał w 2004 roku w centrali firmy Classen w Niemczech.

W tym samym roku w Polsce została założona spółka RuckZuck.biz, która zajęła się rozwojem Systemu Partnerskiego RuckZuck na terenie Polski oraz w pozostałych krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Salony sieci działają obecnie w następujących krajach: Niemcy, Polska, Czechy, Łotwa, Litwa, Ukraina, Białoruś, Słowacja, Węgry i Rumunia.

Podstawową ofertę punktów Sieci RuckZuck stanowią podłogi panelowe oraz drzwi. Istotnym elementem oferty są także wszelkie towary oraz akcesoria uzupełniające asortyment podstawowy.

źródło: RuckZuck