PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2013-04-04
Assa Abloy na Office Days 2013
Assa Abloy, globalny lider kompleksowych systemów zabezpieczeń obiektów, dołączył do wystawców Office Days 2013.

ASSA ABLOY Poland Sp. z o.o.
ul. Jana Olbrachta 94
01-102 Warszawa

tel. 22 751 53 54
fax 22 751 53 56
biuro@assaabloy.com.pl
www.assaabloy.com.pl

» więcej o firmie

Targi skierowane do sektora biurowego będą okazją do zapoznania się z nowinkami technicznymi związanymi z wyposażeniem biur i trendami w architekturze budynków biurowych. Assa Abloy pokaże swoją ofertę dotyczącą bezprzewodowej technologii kontroli dostępu Aperio, Systemu Klucza Generalnego i technologii Cliq.


W ofercie Assa Abloy znajdują się produkty i technologie poprawiające funkcjonalność i zwiększające poziom bezpieczeństwa budynków. Podczas Office Days 2013 zwiedzający będą mogli dowiedzieć się więcej o Aperio - bezprzewodowej technologii kontroli dostępu. Dzięki technologii radiowej, rozwiązanie Assa Abloy pozwala na dowolną rozbudowę systemu kontroli dostępu w budynku bez remontów i przebudowy struktury okablowania. Metoda ta jest prostsza, szybsza i tańsza niż tradycyjne sposoby modernizacji systemu kontroli dostępu, a także umożliwia zarządcy szerszy zakres kontroli.


Na stoisku Assa Abloy będzie można również dowiedzieć się więcej o ofercie firmy dotyczącej Systemu Klucza Generalnego oraz technologii CLIQ. Technologia CLIQ umożliwia instalację zaawansowanej elektroniki w kluczach i wkładkach, co w efekcie daje możliwość programowania systemu, czyli m.in. zarządzania prawami dostępu poszczególnych użytkowników.

Office Days 2013 obędą się 9 i 10 kwietnia w Warszawskim Centrum EXPO XXI. Assa Abloy będzie można znaleźć na stoisku B20, w części „Biurowce od A do Z".

Więcej informacji o firmie i produktach: www.assaabloy.com.pl

źródło: Assa Abloy