PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2013-09-24
Więcej ciepła za niższą cenę
Wszystkim, którzy do 15 listopada 2013 roku zdecydują się na kupno drzwi ThermoPro lub ThermoPro Plus firma Hörmann oferuje 15% rabatu.

HÖRMANN Polska Sp. z o.o.
ul. Otwarta 1
62-052 Komorniki

tel. 61 819 73 00
fax 61 810 75 75
info@hormann.pl
www.hormann.pl

» więcej o firmie

Drzwi zewnętrzne Hörmanna - ThermoPro i ThermoPro Plus - o 15 % taniej!

Drzwi wejściowe - ciepłe, a jednocześnie bezpieczne i atrakcyjne? Tak, to możliwe. Drzwi ThermoPro  i ThermoPro Plus firmy Hörmann mają dobrą  izolacyjność cieplną,  atrakcyjne wzornictwo i skuteczne zabezpieczenia przed włamaniem. Świetny współczynnik przenikania ciepła U - drzwi ThermoPro nawet 1,2 W/(m2K), a drzwi ThermoPro Plus 0,8 W/(m2K) - pozwala zatrzymać cenne ciepło w domu.


To efekt solidnej konstrukcji. Zarówno stalowa płyta drzwiowa (ThermoPro - 46 mm, ThermoPro Plus - 65 mm), jak i aluminiowa ościeżnica (60 i 80 mm), a także  próg z aluminium i tworzywa sztucznego wyposażone są w przegrodę termiczną. Skrzydła obu typów drzwi, a także ościeżnicę drzwi ThermoPro Plus wypełnia wysokiej jakości pianka poliuretanowa. Ucieczce ciepła zapobiegają też uszczelki umieszczone na wszystkich krawędziach płyty i w ościeżnicy. 

Spokojny sen zapewnia wielopunktowe ryglowanie, a opcjonalnie - wyposażenie  przeciwwłamaniowe w klasie RC 2 wg PN-EN 1627. Drzwi oferowane są w wielu ciekawych wzorach, kolorach i okleinach, dzięki czemu łatwo dopasować je do każdej elewacji.Grupa Hörmann  jest największym w Europie producentem bram i drzwi. Od momentu założenia przedsiębiorstwa w 1935 roku wyprodukowano i sprzedano na całym świecie ponad 15 milionów bram. W 24 wyspecjalizowanych zakładach w Europie, Ameryce Północnej i Azji ponad 6000 osób pracuje nad rozwojem i produkcją najwyższej jakości bram, drzwi, ościeżnic i napędów. Główną siedzibą grupy Hörmann jest małe miasteczko Steinhagen w Westfalii. Pozostające nadal w rękach jednej rodziny  przedsiębiorstwo wygenerowało w ubiegłym roku obroty w wysokości ponad miliarda euro. Firma posiada ponad 80 własnych punktów dystrybucyjnych i wiele setek parterów handlowych w  ponad 30 państwach na całym świecie.

źródło: Hörmann