PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2013-10-30
Targi MURATOR EXPO za nami!
Wśród wystawców znalazła się firma IFTM Internorm, wyłączny dystrybutor na terenie Polski austriackiego producenta okien i drzwi firmy Internorm.

IFTM Internorm
ul. Nad Wilanówką 9
02-993 Warszawa

tel. 22 842 82 99
fax 22 885 18 71
okna@internorm.com.pl
www.internorm.com.pl

» więcej o firmie

Dwudzieste jubileuszowe Targi Budownictwa MURATOR EXPO „Budowa, Remont, Dom i Wnętrze" już za nami. W dniach 19-20 października 2013 r. warszawski Torwar zgromadził wielu wystawców, wśród których byli producenci, architekci, dystrybutorzy oraz jeszcze większą liczbę odwiedzających, w której prym wiedli inwestorzy indywidualni.


Była to największa tego typu impreza jesienna z dziedziny budownictwa i wyposażenia wnętrz na Mazowszu. Istotnym punktem programu targów były konferencje i prelekcje, które skierowane były zarówno do wszelkiej maści profesjonalistów z branży budowlanej i wnętrzarskiej, ale także do indywidualnych klientów. Największym zainteresowaniem cieszyły się wykłady dotyczące coraz popularniejszej tematyki energooszczędności w budownictwie. 

Wśród wystawców znalazła się również firma IFTM Internorm, wyłączny dystrybutor na terenie Polski austriackiego producenta okien i drzwi firmy Internorm. Firma między innymi promowała swoje najnowsze wielkogabarytowe drzwi przesuwne, o drewniano-aluminiowej konstrukcji. Model HS 330 osiąga standard pasywny, gdyż jego izolacyjność cieplna wynosi Uw do 0,67 W/m2k. 


 „Uważamy, że targi to świetna okazja, żeby pokazać nasze najnowsze produkty i rozwiązania. Przez bezpośredni kontakt z potencjalnymi klientami poznajemy ich potrzeby, problemy oraz na żywo obserwujemy ich reakcje na nasze innowacje" - podsumowuje Marcin Ksokowski, dyrektor ds. sprzedaży firmy IFTM Internorm.

źródło:  Internorm