PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2013-12-03
Internorm stawia na partnerów
Zostanie partnerem Internorm otwiera drzwi do najlepszych dostępnych technologii. Status partnera Internorm to gwarancja na najlepszą ofertę na rynku.

IFTM Internorm
ul. Nad Wilanówką 9
02-993 Warszawa

tel. 22 842 82 99
fax 22 885 18 71
okna@internorm.com.pl
www.internorm.com.pl

» więcej o firmie

Internorm jako największy producent okien w Europie posiada jedną z największych sieci sprzedaży w tej branży.  Co więcej w przypadku tej firmy nie chodzi o ich ilość, ale przede wszystkim o jakość. Dlatego przed partnerami stawiane są konkretne wymagania odnośnie najwyższych standardów obsługi klienta. W zamian firma oferuje przemyślany program wsparcia w wymiarze produktowym i marketingowym.

Także w Polsce sieć sprzedaży austriackiej firmy dynamicznie się rozwija. Internorm wspiera przedsiębiorców, którzy chcą zaangażować się w sprzedaż okien i drzwi najwyższej jakości. Dostęp do unikalnych na tym rynku produktów, nie mających sobie równych wśród konkurencji, zarówno pod względem technologicznym jak i stylistycznym, wsparcie technologiczne, specjalistyczna dokumentacja techniczna oraz szeroka opieka specjalistów Internorm pozwala na rozwój biznesu poszczególnych partnerów. Ponadto wszystkie te czynniki przekładają się na satysfakcję klientów wynikającą z ponad osiemdziesięcioletniego doświadczenia w branży i pozycji europejskiego lidera.


Współpracę partnerską kierujemy do firm, które chcą swoim klientom oferować coś więcej niż tylko okno rozumiane w tradycyjny sposób. Nasze produkty to zaawansowane technologicznie systemy, które wyróżniają się na tle innych jakością, innowacyjnością i wyglądem. Nie są to puste słowa - wystarczy nas sprawdzić. - mówi Krzysztof Dorosz Koordynator Sieci Dystrybucji  IFTM Internorm

Z myślą o współpracujących z Internorm firmach stworzono Program Internorm Partner. Dzięki niemu firmy kooperujące z austriacką firmą mają zapewnione wsparcie marketingowe, wyrażane m.in. poprzez partycypację w wyposażeniu salonu czy też uczestnictwo w targach.


Zostanie partnerem Internorm otwiera drzwi do najlepszych dostępnych technologii. Wszak to właśnie Internorm jako pierwszy opracował okno z tworzyw sztucznych i corocznie inwestuje ogromne kwoty w badania i rozwój. W efekcie austriacka firma oferuje okna drewniano-aluminiowe, okna PVC z nakładką aluminiową, pasywne drzwi wejściowe o konstrukcji aluminiowej i drewniano-aluminiowej oraz wielkogabarytowe systemy drzwi przesuwnych typu HS. To właśnie Internorm wprowadził okno z rewolucyjną technologią I-tec Ryglowanie, żaluzje międzyszybowe zespolone z oknem, zasilane energią słoneczną, czy system wentylacyjny zintegrowany z oknem i umożliwiający pozyskiwanie ciepła. A wszystkie produkty podzielono na trzy linie stylistyczne dopasowane do każdego rodzaju nieruchomości, tak aby każdy klient mógł swobodnie dobrać design okna i drzwi do stylu panującego w domu. Status partnera Internorm to gwarancja na najlepszą ofertę na rynku.

Więcej informacji na:
www.okna-pasywne.pl
www.drzwi-pasywne.pl

źródło: Internorm