PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2014-04-25
Zobacz więcej! Elektroniczny wizjer drzwiowy DDV 500 Yale
Elektroniczny wizjer drzwiowy to produkt dla miłośników gadżetów, którzy lubią otaczać się technologicznymi nowinkami.

ASSA ABLOY Poland Sp. z o.o.
ul. Jana Olbrachta 94
01-102 Warszawa

tel. 22 751 53 54
fax 22 751 53 56
biuro@assaabloy.com.pl
www.assaabloy.com.pl

» więcej o firmie

Elektroniczny wizjer drzwiowy to produkt dla miłośników gadżetów, którzy lubią otaczać się  technologicznymi nowinkami. Przede wszystkim jest on jednak rozwiązaniem niezwykle funkcjonalnym. Zastąpienie tradycyjnego judasza elektronicznym odpowiednikiem sprawia, że korzystać mogą z niego wszyscy domownicy, niezależnie od wzrostu czy np. problemów ze wzrokiem. Dodając do cech użytkowych modny design, którym zawsze kieruje się marka Yale, otrzymujemy nowoczesny, praktyczny element drzwi, zwiększający poziom bezpieczeństwa mieszkańców.

Wizjer drzwiowy pozwala sprawdzić, kto stoi po drugiej stronie drzwi. Metalowa tuba z układem soczewek, z której składa się tradycyjny judasz nie zawsze jednak się sprawdza. Zniekształcony, rozmazany obraz i niewielki otwór wizjera nie są wygodne w użytkowaniu. Osobom z problemami ze wzrokiem właściwie całkowicie uniemożliwiają sprawdzenie, kto dzwoni do drzwi.

Sprawdź na ekranie

Elektroniczny wizjer drzwiowy DDV 500 Yale składa się z dwóch elementów. Po zewnętrznej stronie drzwi, w miejscu otworu judasza, umieszczamy minikamerę. W środku zaś,  po przeciwnej stronie, montujemy 3,2-calowy ekran LCD. Po usłyszeniu dzwonka, włączamy przycisk na wizjerze, uruchamiając tym samym jego wyświetlacz.  Na ekranie widzimy wyraźny obraz pokazujący to, co dzieje się za drzwiami. Kamera posiada szeroki kąt widzenia - 105 stopni - dzięki czemu możemy zobaczyć także osobę, która nie stoi bezpośrednio przed otworem wizjera.

Nowoczesny minimalizm

DDV 500 wyróżnia się nowoczesną, czarno-srebrną kolorystyką. Prosty i elegancki model o opływowym kształcie doskonale dopasuje się wyglądem do różnego typu drzwi i przedpokoi. Urządzenie obsługuje się intuicyjnie - bez problemu poradzi z nim sobie nawet osoba stroniąca od nowinek technologicznych.

DDV 500 odpowiada standardowemu otworowi wizjera tradycyjnego. Model nadaje się do drzwi o grubości od 38 do 110 mm. Zasilany jest bateriami (2 sztuki AAA), przez co nie wymaga żadnego okablowania.

Wizjer jest bardzo prosty w montażu. Instrukcja instalacji znajduje się w opakowaniu produktu.

Cena: 243 zł
Więcej informacji na www.yalelock.pl

źródło: Assa Abloy