PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2014-05-15
Abloy Poland z własną stroną internetową
Strona jest zbudowana intuicyjnie i bardzo przejrzyście, klimatem wpasowując się w charakter witryn grupy Assa Abloy.

ASSA ABLOY Poland Sp. z o.o.
ul. Jana Olbrachta 94
01-102 Warszawa

tel. 22 751 53 54
fax 22 751 53 56
biuro@assaabloy.com.pl
www.assaabloy.com.pl

» więcej o firmie

Wraz z początkiem maja ruszyła strona internetowa Abloy Poland, marki znajdującej się w portfolio globalnego lidera produkcji systemów zabezpieczeń obiektów Assa Abloy. Na witrynie Abloy znajdziemy wyczerpujące opisy produktów, informacje o organizowanych przez firmę szkoleniach, a także wyszukiwarkę dystrybutorów.

Główną zawartość nowej witryny stanowią szczegółowe informacje dotyczące poszczególnych produktów wzbogacone schematami i filmami obrazującymi ich działanie. W celu ułatwienia nawigacji na stronie umieszczono odnośniki dla poszczególnych branż, przenoszące do dedykowanych dla nich sekcji. Rozwiązania dostosowane do swoich potrzeb znajdą tu osoby zajmujące się m.in. branżą paliwową, telekomunikacyjną, energetyczną czy transportową.   

Szkol się z Abloy Academy

Specjalistów zajmujących się branżą security zainteresują z pewnością informacje o organizowanych przez firmę szkoleniach. Na stronie znaleźć można aktualny harmonogram oraz tematykę poszczególnych warsztatów organizowanych w ramach Abloy Academy.

Dla osób zainteresowanych zakupem produktów firmy stworzono wyszukiwarkę dystrybutorów. W prosty i szybki sposób umożliwia ona znalezienie najbliższego punktu sprzedaży posiadającego w ofercie produkty marki Abloy.

Strona jest zbudowana intuicyjnie i bardzo przejrzyście, klimatem wpasowując się w charakter witryn grupy Assa Abloy. Jej układ umożliwia łatwe i szybkie poruszanie się po witrynie oraz odszukanie interesujących użytkownika informacji.


źródło: Abloy